Deprese ze Survivoru jsou minulostí! Vojta Drahokoupil pookřál po boku své přítelkyně
Zdroj: herminapress

Deprese ze Survivoru jsou minulostí! Vojta Drahokoupil pookřál po boku své přítelkyně

Vytvořeno dne 24.02.2022

Exúčastník reality show Survivor Vojta Drahokoupil se ukázal po boku své přítelkyně Anety Vrzalové na slavnostní premiéře divadelní hry „Krasavci na chmelu aneb chlapy(i) jsou jen pro legraci“. Tam Aneta ztvárnila jednu z hlavních rolí a Vojta tak mohl svojí drahou polovičku sledovat při práci.   

„Anetce to na jevišti moc sluší a má talent. Já herec tak úplně nejsem, řadím se spíše mezi zpěváky. Je pravda, že hraju v muzikálech, ale tam je to hodně také o zpěvu. Takže bych si roli v tomto kuse asi nestřihl. Pro mě je trapnohumor trochu vzdálenější, i když mám rád třeba tvorbu Štěpána Kozuba a Třech tygrů,“ řekl Vojta, který jak vidno je do své přítelkyně velice zakoukaný.

„Musím říct, že jsem do Anety hodně zamilovaný. Popravdě ani víc už být zamilovaný nemůžu. Jsme už spolu rok. Na premiéru jsem se hodně těšil a bylo krásné svojí přítelkyni vidět při práci. Jsem na ní pyšný.“  

Hra, která měla premiéru v Divadle u Hasičů, je crazy komedie, odehrávající se v jedné krachující maloměstské hospodě U krasavce, jejíž osud vezmou její pitoreskní štamgasti do svých rukou, když vyrazí do netradičního boje proti záludným developerům, kteří jim chtějí prodat „střechu“ nad hlavou.

V hlavních rolích se dále představí Milan Peroutka, Jaroslava Stránská, Miroslav Šimůnek, Barbora Rajnišová, Braňo Polák či Václav Upír Krejčí, který ke hře napsal i scénář.