Shoky a Morthy mají cenzurovaný trailer. Slovník Kozuba a Štáfka je hodně nevybíravý
Zdroj: Bionaut

Shoky a Morthy mají cenzurovaný trailer. Slovník Kozuba a Štáfka je hodně nevybíravý

Vytvořeno dne 21.07.2021

Hlavní hrdinové komedie Shoky & Morthy: Poslední velká akce mají často nevybíravý slovník a ve filmu natáčejí videa na hraně publikace. Filmaři tak museli vyrobit dvě verze traileru. Tu drsnější necenzurovanou verzi budou kina promítat pouze před projekcemi s přístupností nad 18 let.

Zdroj: Bionaut

Snímek o dvou youtuberech uvidí první diváci exkluzivně už 23. 7. v Ostravě a 27. 7. v Praze vždy od 18.30 hodin za osobní účasti herců Štěpána Kozuba, Jakuba Štáfka a v Praze i rapera Calina, interpreta filmového songu.

„Shoky je mladý ambiciózní youtuber, který si myslí, že to, co dělá, je fakt dobré. I já jsem si obzvlášť během pandemie uvědomil, že YouTube je neuvěřitelně svobodná forma videoobsahu. Člověk tam může zveřejnit opravdu cokoli a buď mu to YouTube zablokuje, nebo ne – je to takový ,bizár‘,“ konstatoval představitel Shokyho Štěpán Kozub.

Crazy komedie určená nejen mladým divákům nabídla ostřílenému improvizátorovi Kozubovi, známému i díky zlidovělému internetovému seriálu sKORO NA mizině nebo kultovní improvizační show Divadla Mír Tři tygři, velký prostor pro kreativitu.