Striptér rozparádil Danielu Písařovicovou! Co na to její Ondřej?
Zdroj: TV Prima

Striptér rozparádil Danielu Písařovicovou! Co na to její Ondřej?

Vytvořeno dne 18.05.2022

 

Čtvrteční díl pořadu Inkognito bude mimořádně výživný a ani tentokrát nezůstanou bránice televizních diváků v klidu. Jedním z hostů, jehož povolání budou panelisté hádat, bude pan Radek. Má vypracované tělo a krásný úsměv, mužská část osazenstva hádající sestavy proto začne už od samého začátku trousit poznámky typu „muž roku“ atd. Ukáže se, že nebyli daleko od pravdy. Radek se totiž živí jako striptér, což nečekaně rozparádí Danielu Písařovicovou. To se ale nebude moc líbit Ondřejovi Brzobohatému. Video prozradí více.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Andrea Bezděková, která řadu hádajících rozšíří tentokrát, Radkovo povolání po chvíli vytuší, a tak pokládá cílené otázky. „Objednávají si vás spíše ženy? A jste pouze lehce oděn?“ ptá se Andrea. Host kroutí hlavou, což Andreu lehce zmate. Vtom jí přispěchá na pomoc Daniela. „Když má na začátku na sobě toho policajta, tak není lehce oděn. To je těžce oděn,“ pronese zkušeně. Ondřej Brzobohatý jen valí oči. „Jo policajta, aha,“ pronese škádlivě. „Danielo, takže vy se s Radkem znáte, jo?!“ přileje si olej do ohně Libor Bouček. „Hasiče! Záchranáře! Motorkáře! Doktora!“ začne Danielu jakoby s humorem parodovat Ondřej. Daniela se brání, že tyhle věci zná jen od kamarádky. „Jo, to určitě!“ vmete jí zpátky Ondra.

Striptér Radek, který vystupuje pod uměleckým jménem Christopher, se pak rozpovídá o své práci. Zmíní také posilovnu, do které si chodí hýčkat své svaly. „Já myslel, že jste říkal, že svaly nejsou při vašem povolání důležité,“ skočí mu do řeči Ondřej Brzobohatý. „Já myslel, že se můžu nacpat Mekáčem, KFC a pak večer: ‚Haló, holky, tady mě máte,“ dodává a divoce gestikuluje rukama. Ukazuje přitom, jak se mu vlní špeky. „Jsou holky, kterým se to líbí,“ rázně mu do toho vstoupí Libor a jasně tím odkazuje na svůj případ. „A že jich je! Hodně!“ potvrdí jeho názor Jakub Prachař, který zase evidentně vychází ze své zkušenosti. Korunu tomu nasadí Daniela. „Pánové, vy byste mohli založit nějaké pěkné trio!“ pronese a tím triem myslí Libora, Ondřeje a Jakuba.