Tohle jeden z nejznámějších moderátorů v zemi nečekal. Dojetí neskrýval
Zdroj: herminapress

Tohle jeden z nejznámějších moderátorů v zemi nečekal. Dojetí neskrýval

Vytvořeno dne 03.12.2020

Organizátor dojemných rozluček plných slz byl v přímém přenosu sám dojat svými kolegyněmi a kolegy. Ke dnešním čtyřicátým narozeninám nic netušícímu Liboru Boučkovi popřál tým Nového dne v živém vysílání CNN Prima News. A nechyběly ani dary. Třeba video vzkazy od Liborových přátel z Česka i zahraničí.

Video soubor

„Moderátor by měl vždycky něco říkat, ale tohle jsou fakt silný chvíle,“ prohlásil viditelně dojatý Libor po gratulačním přepadu své kolegyně Soni Porupkové a zhlédnutí dojemných přání od Liborových přátel, která mu viditelně udělaly radost.

Začala skvělá herečka Jiřina Bohdalová. „Milý Libore, mám obavu, že bys ve svém kmetském věku mohl zapomenout na dětství. Takže…“ A spustila nezaměnitelným hlasem pohádkového Křemílka, který všichni věrně známe: „Já ti přeju všechno nejlepší, co jenom ty si přeješ. Aby se ti ve tvém životě všechno dařilo,“ skřehotala přání k Liborovým narozeninám Jiřina Bohdalová.

Mezi dalšími gratulanty pak byli například Gabriela Lašková, Sandra Pospíšilová, ředitel Primy Marek Singer, Patrik Hezucký, slovenská moderátorka Adéla Banášová, režisér Pepe Majeský nebo český velvyslanec v Paříži Michel Fleischmann, který Liborovi dokonce zazpíval pod Eiffelovou věží.

Libor se znovu ukázal jako profesionál, který vždy ví, jak reagovat. Tentokrát ale slzy dojetí zadržoval jen hodně těžko.