Zpěvačka Nelly Řehořová si způsobila ošklivé zranění! Verdikt lékařů jí vehnal slzy do očí
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Nelly Řehořová si způsobila ošklivé zranění! Verdikt lékařů jí vehnal slzy do očí

Vytvořeno dne 11.05.2022

Zpěvačka Nelly Řehořová (20) strávila poslední dva týdny na exotické dovolené, kde načerpala energii a doslova si užívala všeho, co krásy Mexika nabízí. Sotva se stihla včera vrátit, aby se dnes zúčastnila finálového kola konkurzu do připravovaného muzikálu Okno mé lásky v Divadle Broadway, způsobila si ráno ošklivé zranění.

„Když jsem se dnes ráno probudila, cítila jsem v levé noze mravenčení. Vstala jsem z postele, a když jsem na nohu došlápla, něco mi v ní prasklo, podlomila se mi kolena, spadla jsem na zem a víc si toho už neuvědomuji,“ sdělila zpěvačka.

S bolestí ještě stihla přijet na konkurz do Divadla Broadway, kterého se ale bohužel kvůli rostoucí bolesti nemohla zúčastnit. Musela vyhledat lékařskou pomoc a ortel lékařů jí vehnal slzy do očí. „Jedná se o zlomeninu, šest týdnů nemohu tancovat a nohu mám zafixovanou ortézou. Byl mi nařízen klidový režim, jsem z toho moc smutná,“ dodala závěrem Nelly, která tak musí v příštích týdnech zrušit účinkování v muzikálech Láska nebeská, Ostrov pokladů nebo Muž se železnou maskou.

Premiéra muzikálu Okno mé lásky je naplánovaná na 3. listopadu, zpěvačka věří v rychlou rekonvalescenci.