Hvězda ZOO Michaela Pecháčková si jen v kalhotkách zaplavala s Haďákem

Hvězda ZOO Michaela Pecháčková si jen v kalhotkách zaplavala s Haďákem
Zdroj: TV Prima
Hvězda ZOO Michaela Pecháčková si jen v kalhotkách zaplavala s Haďákem
12.05.2022

Díky seriálu ZOO se herci dostávají do zajímavých a někdy i svízelných situací, kde jim to není dvakrát příjemné – a jedno takové natáčení padlo i na Michaelu Pecháčkovou. Čekala ji koupačka ve spodním prádle se sladkovodními rybami.

„Točili jsme to asi dvě hodiny a opravdu tam držím tu kládu. Jediné, co bylo třeba, abych se dobře udržel pod vodou, bylo závaží, které mi rekvizitáři dali na tělo,“ vzpomíná na natáčení Šimon Bilina, který coby Haďák zakřičí na Sid, ať mu jde pomoci, aby kořen nerozbil sklo.

„Původně jsem myslela, že taky budu mít neopren, ale nakonec jsme točili u sladkovodních ryb a voda byla docela teplá, takže se šlo do spodního prádla,“ vzpomíná na mokré natáčení Pecháčková. „Ani jsem se nepotápěla. Dlouho se to zkoušelo na suchu a dávala jsem si pozor na vlasy, abych si je zbytečně nenamočila a nemusely se foukat. Záběr by se musel opakovat. Myslím, že to bude hezká scéna a trochu romantiky si divák taky užije,“ usmívá se seriálová Sid, které byla v bazénu jen se Šimonem a přiznává, že lehký stud, když si musela svléknout kalhoty, určitě pocítila.

„Pár ryb se o moje nohy otřelo, ale to mi vůbec nevadí. Já tak pozoroval tu Míšu, jak pan režisér Libor Kodad zavelel, Míša odhodila spodek a skočila do vody,“ vzpomíná na natáčení v Safari Parku ve Dvoře Králové Šimon Bilina.

 

 

 

Přidat komentář