V souboji s krysou se Alice Bendová málem udusila. Hlodavec vyhrál
Zdroj: TV Prima

V souboji s krysou se Alice Bendová málem udusila. Hlodavec vyhrál

Vytvořeno dne 13.02.2023

Speciálním VIP hostem druhé epizody bude tentokrát herečka Alice Bendová. I na ni přijde v rámci show Šampioni řada a bude se muset utkat se zvířátkem. Nejedná se ovšem o žádného roztomilého mazlíčka, ale o krysu. A co konkrétně půjde?

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Alice Bendová bude mít za úkol nacpat si do pusy co nejvíce piškotů, a to tak, aby si jich tam dala víc než zmíněná krysa. „Stačí sníst 23 piškotů, no jasně, to je v pohodě. Já jsem si holt měla vytahávat ty tváře více, teď už je na to bohužel pozdě,“ říká nervózní Alice Bendová. Tolik piškotů najedou v puse zcela jistě herečka ještě neměla.

VIP soutěžící získávají a ztrácejí během jednotlivých sekvencí pořadu body. Soutěžící s nejvyšším počtem bodů se stane vítězem a svou výhru, která bude ve formě hodnotných darů, věnuje zvířecímu hrdinovi, který pomohl člověku, případně zvířecí charitativní organizaci.

V každém díle navíc představíme rady a tipy od odborníka. Rady se budou vztahovat ke zvířatům, která v daném díle vystoupí. Diváci se například dozví informace o oblečení pro psy, jak zabavit křečka a mnohé další.