Zmrzlé Jandovic holky. Marta, Alice i Martina vlezly do plechové vany plné ledu
Zdroj: herminapress

Zmrzlé Jandovic holky. Marta, Alice i Martina vlezly do plechové vany plné ledu

Vytvořeno dne 13.02.2023

V poslední době je otužování velkým trendem a nevyhnuly se tomu ani ženy rockera z Olympicu, Petra Jandy. Jeho současná manželka Alice, bývalá manželka Martina a dcera Marta se naložily do ledové vany.

Od té doby, co si moderátorka Martina Jandová pořídili chalupu, tráví tam se svými nejbližšími Jandovkami, jak se dámy nazývají, veškerý čas. Nejen, že tam pomáhají dávat chalupu a zahradu dohromady, ale společně tam propadly také jednomu koníčku. Na zahradu si nechali přivézt plechovou vanu plnou ledu a pod dohledem zkušené školitelky do ní vlezly

„Bylo to hustý,“ okomentovala jejich společnou výzvu Marta. „Bylo to výzva! Pro mě doslova. Ale život začíná tam, kde končí hranice komfortní zóny,“ napsala k ledové koupeli rockerova manželka Alice.

Ač se jim ze začátku nechtělo pomalu ani svléknout oblečení, nakonec všechny tři nasadily kulichy a ponořily se do vody. „Tuto výzvu jsme zvládly všechny tři a hodláme v tom pokračovat. Ale bylo to hustý. Bez informací a instruktora do vany s ledem hned neskákejte, prosím vás. Je to důležité. Nejdůležitější je správně dýchat a také nastavení mysli. Je to zázrak, který využijete i v běžném životě. Třeba, když vás někdo na*ere. Byl to úžasný zážitek, sebepoznání, síla a taky legrace,“ rozepsala se Martina Jandová o otužování a přidala pár cenných rad.

S otužováním a kádí plné ledové vody má bohaté zkušenosti například modelka a moderátorka Lucie Křížková, rapper Rytmus, nebo třeba Eva Decastelo. Ta pro změnu chodí každé ráno plavat do Vltavy.