Zapomeňte na Ordinaci v Růžovce! Teď se životy zachraňují v Nemocnici New Amsterdam!
Zdroj: TV Nova

Zapomeňte na Ordinaci v Růžovce! Teď se životy zachraňují v Nemocnici New Amsterdam!

Vytvořeno dne 21.12.2021

Po diváckém úspěchu seriálu Dobrý doktor nasazuje televizní stanice Nova Lady další premiérový seriál z lékařského prostředí, velmi úspěšný americký formát Nemocnice New Amsterdam.

V tomto seriálu, který patří k těm nejsledovanějším z lékařského prostředí vůbec, budeme svědky toho, jak lékaři bojují o životy pacientů na sále i na pohotovosti. Diváky čeká mnoho emotivních okamžiků, překvapivých zvratů a také nejrůznější osobní příběhy. V každém díle sledujeme osudy vždy několika konkrétních pacientů, ale i soukromý život samotných lékařů včetně nového charismatického ředitele doktora Maxe Goodwina (Ryan Eggold). Ten řeší totiž hned dvě zásadní, osudové linie svého života – jak narovnat vztah s těhotnou manželkou Georgií a jak se vyrovnat s diagnózou zákeřné nemoci, které sám čelí.

Seriál je inspirován knihou Dvanáct pacientů: Život a smrt v nemocnici Bellevue, kterou napsal MUDr. Eric Manheim na základě svého patnáctiletého působení ve funkci ředitele nemocnice. 

V hlavní roli doktora Maxe Goodwina se představí okouzlující americký herec Ryan James Eggold, kterého diváci znají především z krimiseriálu Černá listina.

Nový seriál z lékařského prostředí Nemocnice New Amsterdam na Nova Lady od středy 22. prosince ve 21:20 hodin.