Zpěvák s tělem modela sebral odvahu a chce být Mužem roku. Ondřej Bábor má za sebou casting
Zdroj: herminapress

Zpěvák s tělem modela sebral odvahu a chce být Mužem roku. Ondřej Bábor má za sebou casting

Vytvořeno dne 27.03.2023

Muzikálový zpěvák Ondřej Bábor překvapil, když se objevil na castingu soutěže Muž roku 2023. Minulé ročníky sledoval pouze okrajově a nikdy by ho nenapadlo, že by to takové soutěže šel. Vše je ale jinak!

„Že jsem se přihlásil do soutěže, věděla pouze přítelkyně a pak jen asi dva lidé. V divadle jsem to nechtěl nijak roztrubovat, protože jsem se fakt rozhodl až na poslední chvíli,“ uvedl herec, který si je vědom toho, že přestože absolvoval bezpočet divadelních a filmových castingů, tréma ho neopouští. „To je moje slabina. Trému mám, ale naučil jsem se s tím pracovat. Rychle se aklimatizuji a věřím, že moje nejistota není navenek vidět.“

Na casting Muže roku se Ondřej Bábor se nijak zvlášť nepřipravoval. Tělo má vysekané z pravidelných tréninků ve fitku, o svůj vzhled i díky účinkování v divadle pravidelně pečuje. Zápasí jen s časem. „Pořád se něco děje. Absolvoval jsem konkurz na muzikál Troja v Divadle Broadway, oprašovali jsme Kvítek Mandragory a nově jsem se musel pouze podle záznamu naučit roli v muzikálu Tři Mušketýři. Ještě že má se mnou moje přítelkyně trpělivost a ve všem mne podporuje,“ usmíval se Ondřej Bábor a doufá, že castingem na finálovou dvanáctku projde a bude se připravovat na soutěž.

Prezident soutěže Muž roku David Novotný byl spokojený, protože o soutěž je mezi muži nebývalý zájem a za každý názor porotců je rád. „Rok od roku se hlásí čím dál tím víc mladých mužů. Mají zájem získat novou zkušenost a něco pro to dělají. To je velký přínos,“ uvedl David Novotný, který do castingové poroty pozval také herečku Michaelu Pecháčkovou, moderátorky Zuzanu Bubílkovou a Lenku Špillarovou, producenta Gabriela Grillottiho, zpěvačku Annu Julii Slováčkovou, místopředsedkyni představenstva PVZP, a.s. Halinu Trskovou, Muže roku Matěje Švece, Matyáše Hložka, Lukáš Veitla, Dominika Chabra a další významné osobnosti.

Druhé kolo castingu se koná 22. dubna v sídle Pojišťovny VZP, a.s. v pražské Lazarské ulici, mladí muži se mohou registrovat přes webové stránky soutěže Muž roku. Finálovou dvanáctku soutěže Muž roku pak představí David Novotný 5. června na tiskové konferenci. Kdo bude letošním nejsympatičtějším Mužem roku 2023, se dozvíme 25. srpna při finále v Městském divadle Jozefa Čížka v Náchodě.