Hynek Čermák mezi dvěma ženami. Jako bodyguard je ochrání s nasazením života
Zdroj: herminapress

Hynek Čermák mezi dvěma ženami. Jako bodyguard je ochrání s nasazením života

Vytvořeno dne 24.03.2023

Minulost vyhazovače herci Hynkovi Čermákovi už nikdo "neodpáře". Navíc, když ještě na prknech Hudebního divadla Karlín premiérově potvrdil, že nic ze svého umu nezapomněl. V novém muzikálu karlínského divadla The Bodyguard ztvárnil osobního strážce, který se ani na krok nehne od Evy Burešové popřípadě Terezy Maškové.

Muzikál z roku 2012 je napsaný podle předlohy stejnojmenného filmového hitu s Kevinem Costnerem a Whitney Houston.  A Costnera „vyfasoval“ právě Čermák. Přestože avizoval, že v Bodyguardovi nezpívá, přece jenom pár tónů vyloudil a vůbec ne špatně. „Studoval jsem AMU a tam se samozřejmě zpěv učí. Tak zpívat umím, před dvaceti lety jsem zpíval v Divadle Ta Fantastika s Bílou, Střihavkou, dokonce v mém Dejvickém divadle jsme měli hru se zpěvy. Mám toho za sebou docela dost, ale muzikálový zpěvák nejsem. Proto není pro mne problém tu jednu písničku v Bodyguardovi zazpívat,“ uvedl herec těsně po premiéře.

Čermákova postava Frank Farmer dělá bodyguarda zpěvačce Rachel Maroon, kterou hraje a zpívá Eva Burešová či Tereza Mašková.  Jak se Čermákovi hraje s profesionálními zpěvačkami? „Je to super. Je to zajímavé setkání, hraji s nimi jinak, než jsem zvyklý a je to pro mne hodně inspirativní. Jsou nadupané, hodně makaj. Ostatně ze všech těch mladých kolem srší obrovská energie.“

Premiéroví diváci v hledišti Hudebního divadla Karlín reagovali na Hynka Čermáka velice spontánně a bouřlivým potleskem ocenili jeho výkon. „Potěšilo mě to. Tady se nedá mluvit o výkonu, ten tady podávají holky, ne já, ale diváci mě podrželi a za to jsem šťastný.“

Romantický příběh lásky mezi pěveckou hvězdou první velikosti a bývalým agentem tajné služby měl v Hudebním divadle Karlín premiéru 23. března 2023. Obsazení je hvězdné: Eva Burešová / Tereza Mašková, Hynek Čermák, Dasha / Natálie Hatalová, Oskar Hes / Denny Ratajský, Pavel Nečas / David Suchařípa, Richard Genzer, Filip Kaňkovský / Jan Sklenář a o dětskou roli se podělili Tobias Freja a Jan Moulis.