Lesbická scéna v seriálu Zlatá labuť značnou část diváků naštvala. Mnohé však potěšila
Zdroj: TV Nova

Lesbická scéna v seriálu Zlatá labuť značnou část diváků naštvala. Mnohé však potěšila

Vytvořeno dne 24.03.2023

Jak to vypadá, určitá část diváků čekala od seriálu Zlatá labuť trochu jiný směr a poněkud jinou příběhovou linii, než zvolili scenáristé. Jak v jedné diskuzi trefně divákem poznamenáno:  Je to vlastně „Ulice“ přenesená do čtyřicátých let minulého století.

Nu, takhle přísní snad v redakci snad ani být nechceme, byť v některých případech se zdá, že autoři měli v přeneseném slova smyslu s pokračováním jednotlivých příběhových linií trochu problém.

Co však s tím? Záchranu patrně viděli autoři alespoň zatím v jediné erotické scéně. Konkrétně ve čtyřicátých letech zakázané lesbické lásce. Postaraly se o ni herečky Simona Lewandowská a Kristýna Ryška. „S Kristýnou jsme se před natáčením Zlaté labutě neznaly, ale já ji sleduji už dlouho, mám ji moc ráda jako herečku. Občas na ni obdivně koukám. Mám pocit, že to vlastně vypadá, že na ni koukám zamilovaně, což je docela užitečné a na place nám to spolu dobře fungovalo,“ prozradila Simona něco málo z natáčení této erotické scény.

Jenže u mnoha diváků i tato erotická dějová vsuvka pohořela: „Zničili celej seriál, docela se mi první díly líbily, ale teď to jde z kopce a opět lesby. Nevím, jestli dokoukám,“ napsal v diskuzi Veronika K. Nicméně jsou diváci, kteří si tyto scény vysloveně užívají. „Je to na jednu stranu cudné a na druhou stranu zajímavě nebezpečné v tom smyslu, jestli těm dvěma na to náhodou někdo nepřijde. V té době by to byl pěkný průšvih. Těším se na další pokračování, “ napsala Albína Z.

Hlas lidu, hlas boží. Jak tvrdí jednou dávné moudro. Momentálně je seriál na jedné straně přijímán kladně, na straně druhé zmlsaným divákem poněkud negativně. Uvidíme, jak to všechno dopadne, až seriál doputuje do svého konce.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 21.09.2023 15:22
me tato libaci scenka vylozene potesila a uspokojila protoze sem si u toho dobre vyhonil