Činoherní klub v červnu hraje! Těšíte se na Sokola, Chýlkovou, Holuba a další známé herce?
Zdroj: Archiv Činoherní klub

Činoherní klub v červnu hraje! Těšíte se na Sokola, Chýlkovou, Holuba a další známé herce?

Vytvořeno dne 21.05.2020

Po vynucené divadelní přestávce se 4. června znovu otevře hlediště Činoherního klubu. V omezeném režimu budou diváci během června moci shlédnout sedm klasických činoherních představení a být účastníky tří živých internetových vysílání natáčení seriálu Velmi křehké větve. Provoz divadla bude v souladu s hygienickými nařízeními, tedy zatím bez možnosti občerstvení v prostorách divadla a v maximálním počtu 64 diváků.

Začátky klasických představení zůstávají v 19:30 hodin.

Bůh masakru, Osiřelý západ, K.Š.E.F.T. a Dámský krejčí, to jsou tituly, které Činoherní klub během června uvede. Navíc se pro diváky otevře natáčení nekonečného divadelního seriálu Ondřeje Sokola Velmi křehké větve, které doposud bylo možné shlédnout pouze jako živý stream na mall.tv. Tento nevšední zážitek - nahlédnout pod pokličku natáčení seriálu - poskytnou tvůrci každý červnový čtvrtek, živý stream začíná ve 20:00 hodin.

Začátky klasických představení zůstávají v 19:30 hodin. I ceny vstupenek na představení zůstávají stejné jako v běžné sezóně. Za vstupenku na natáčení Velmi křehkých větví diváci zaplatí 200,- Kč. Všechny vstupenky je možné zakoupit online na webových stránkách divadla www.cinoherniklub.cz nebo v síti Colosseum Ticket.

Program:   4.6.  VELMI KŘEHKÉ VĚTVE,  8.6.  BŮH MASAKRU,  9.6.  OSIŘELÝ ZÁPAD,

 11.6. VELMI KŘEHKÉ VĚTVE, 10.6.   K.Š.E.F.T. , 15.6.   BŮH MASAKRU, 17.6.  K.Š.E.F.T.

18.6. VELMI KŘEHKÉ VĚTVE, 23.6.  DÁMSKÝ KREJČÍ, 24.6.  DÁMSKÝ KREJČÍ