Inkognito: Tak tohle Leoše Mareše nepotěší!
Zdroj: herminapress

Inkognito: Tak tohle Leoše Mareše nepotěší!

Vytvořeno dne 30.11.2021

Jedním z hostů pořadu Inkognito, který odvysílá televize Prima ve čtvrtek 2. prosince ve 21.15, bude půvabná slečna Patricie, která se živí jako letuška privátních letů.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Okamžitě se ale terčem humoru na toto téma stane Leoš Mareš, velký milovník luxusu, který si zásadně žádnou z pozemských rozkoší neupírá. Shodou náhod Leoš v nedávné době trávil dovolenou se svou těhotnou manželkou Monikou na Maledivách, což hojně a rád prezentoval na svém instagramovém účtu. O to pikantněji narážky panelistů Inkognita na jeho adresu působí!

„Kolik toho tak člověk za měsíc nalítá?“ ptá se Patricie Libor Bouček. A dostane se mu odpovědi, že je to hodně individuální, zejména v dnešní době, která je plná různých omezení. Ale nakonec to slečna stevardka odhadne zhruba na čtyři lety týdně. Marta Jandová začne vyzvídat, kam se tak nejčastěji létá. „Kam si klient přeje,“ odpoví tajuplně s úsměvem Patricie.

Ondřej Gregor Brzobohatý se rovnou zeptá: „Co Leoš, jaký je pasažér?“ Za což je odměněn huronským smíchem. Všichni okamžitě ví, o jakém Leošovi je řeč, byť jeho příjmení nepadlo. Přece jen všichni přísedící Leoše dobře znají a je jim jasné, že Ondřejova poznámka není tak úplně mimo. Jestli si někdo v této republice může dovolit lítat private jetem, je to rozhodně Leoš Mareš. Jeho astronomické výdělky mu to jistě umožňují. „Kam Leoš lítá na fotbal nejčastěji?“ dá tomu korunu Jakub Prachař. „Je to divoch, co?“ přisadí si Ondřej Brzobohatý.

Je jen otázkou, jestli na svoji poslední dovolenou využil Leoš Mareš služeb standardní letecké společnosti nebo jestli skutečně letěl privátním letadlem. Třeba se opravdu na cestě za exotikou setkal v letadle s Patricií nebo jinou letuškou privátních letů.

 

 

 

Default User Image
Jří Pražský, 06.12.2021 10:40
Jakub Prachař - chytrý, pohotový, vtipný, výborný herec a k tomu hezký s poměnkovejma očima.
Ondřej Bouček průměrný moderátor - nic víc.
Brzobohatý - nechutnej frajírek, nic moc chytrej, možná dobrej hudebník. Rád by vynikl jako manekýn, ale ten klobouk co nosí je trapas.