Eva Burešová končí s natáčením. Čeká ji velká lahůdka! Zahraje si v novém muzikálovém hitu
Zdroj: herminapress

Eva Burešová končí s natáčením. Čeká ji velká lahůdka! Zahraje si v novém muzikálovém hitu

Vytvořeno dne 22.03.2024

Herečka a zpěvačka Eva Burešová stojí před další výzvou. Poté, co se minulý rok na scéně Hudebního divadla Karlín divácky úspěšně zabydlel muzikál The Bodyguard, kde Eva exceluje, čeká oblíbenou zpěvačku opět krásná role. Zahraje si roli Barbary v připravovaném muzikálu Beetlejuice.

Kolik má Eva Burešová za sebou rolí na prknech karlínského divadla, zpěvačka spočítané nemá. „To vůbec nevím,“ divila se Eva a začala poctivě počítat na prstech. Dobrala se k číslu šest a muzikál Beetlejuice je sedmý.

Muzikál Beetlejuice měl v USA premiéru v roce 2016 a vznikl na základě oskarového filmu režiséra Tima Burtona. A na podzim muzikál v českém překladu Ondřeje G. Brzobohaté uvede v evropské premiéře Hudební divadlo Karlín.

Eva Burešová se na nový muzikál neskutečně těší. „Ten film je můj oblíbený. Myslím si, že divák, který se na muzikál chystá, by film měl vidět.  Muzikál má sice trošičku jiný příběh, ale jsou tam schované fóry, které na legendární film odkazují,“ navnadila diváky Eva Burešová a dodala: „A také se těším se, že opět budu stát s Markem Lamborou na jevišti jako pár.“  

Evu Burešovou momentálně diváci vídají v seriálu ZOO. Natáčení už Evě ale vadit nebude a na zkoušení muzikálu čas mít bude. „S natáčením seriálu v dubnu končím a vlastně seriál už také bude končit. Takže léto věnuji jen zkoušení v divadle. Naučila jsem se nedávat si na sebe toho hodně, protože to nebylo úplně zdravé. Točit a zároveň zkoušet bych určitě nezvládla. Už nemám pocit, že mi někde něco utíká. Splnila jsem si toho už hodně, a už se za ničím neženu.“

Čeho se ale Eva Burešová vzdát nechce, je zpěv a muzika. Letos plánuje 7 zastávek na letních festivalech. „Faktem je, že jsem se hodně aktivně vrátila k hudbě. Chystám album, které už brzo bude hotové. Chystáme pro mne velkou věc a pro fanoušky určitě také. Ale tu zveřejníme až na začátku května,“ byla tajemná Eva Burešová a víc překvapení nerozváděla.  

Evropská premiéra muzikálu Beetlejuice v Hudebním divadle Karlín se uskuteční 12. listopadu 2024.

V jednotlivých rolích se diváci mohou těšit na zkušené muzikálové zpěváky a herce jako je Jan Sklenář, Ines Ben Ahmed, Eva Burešová, Tereza Rychlá, Marek Lambora, Roman Tomeš, Jakub Kohák, Marek Taclík, Dasha, Richard Genzer, Michaela Tomešová a další.

Video soubor

Zdroj: Aplausin,cz