Heidi Janků viditelně zhubla. Váží stejně jako před deseti lety
Zdroj: herminapress

Heidi Janků viditelně zhubla. Váží stejně jako před deseti lety

Vytvořeno dne 16.02.2021

Štěstí se k Heidi Janků začíná opět obracet čelem. Poté, co po loňských přetržených vazech v koleni a letošní zlomené ruce pochopila, že hory jsou jí souzeny pouze v létě, vidí světlo na konci tunelu. Za pár dní jí sundají z ruky sádru a podařilo se jí zhubnout!

„Zhubnout se mi podařilo paradoxně o Vánocích. Sousedé měli covid a já zůstala preventivně zavřená doma v karanténě. Udělala jsem si kapra a celé Vánoce jsem jedla rybu. Pak už v polovině ledna jsem začala držet suchej únor a výsledek se dostavil. Jsem na stejných kilech, jako jsem byla před 10 lety. To znamená, mám svých 55 kilo a už nemusím hledat pas. Povedlo se, tak doufám, že to vydrží,“ chlubila se Heidi Janků na natáčení Valentýnského koncertu, který pořádala producentka Monika Trávníčková.

Tam se Heidi Janků projevila jako velká parádnice. „Sádra se špiní, tak, když je ten Valentýn, chtěla jsem jí stylově převázat růžovým obinadlem a to jsem nesehnala. Musela jsem vzít zavděk červené. Ale i to je dobré.“

Na partu zpěváků se Heidi hodně těšila, vždyť se skoro rok neviděli. Ona sama doufá, že by v květnu už mohla vyjít na jeviště a zpívat. A když ne, má náhradní plán. Volný čas využije rekonstrukci obýváku a kuchyně.