Podívejte se, jak bydlí prezident! David Novotný představil svůj byt
Zdroj: herminapress

Podívejte se, jak bydlí prezident! David Novotný představil svůj byt

Vytvořeno dne 15.02.2021

Rodák z Náchoda, producent, prezident soutěž Muž roku a Anděl mezi zdravotníky David Novotný, si hodně cení toho, že má byt v Praze v blízkosti metra a tramvajové zastávky. Do centra Prahy to tak má pár minut. Bydlet někde mimo Prahu by pro něj, při jeho práci, bylo hodně časově náročné. Obývá s partnerem patrový podkrovní byt a nemůže si to vynachválit.

Video soubor

„Obýváme s partnerem patrový byt a je to výhoda. I on nyní pracuje z domova, každý si zabral jedno patro a nepřekážíme si. Já mám horní patro, kde mám pracovnu a on je v dolním pokoji. A také si někdy potřebujeme od sebe odpočinout, tak si každý zalezeme k sobě a jsme sami se sebou. Ale tím nechci říct, že se nějak hádáme, to v žádném případě,“ usmíval se David Novotný, který je velký milovník postavičky Mickey Mouse. Kam pohlédnete, všude je malý, větší i největší Mickey Mouse.

„Tu postavičku miluji. Byl jsem už několikrát v Disneylandu ve Francii. A když jsem například dostal k 40. narozeninám dort Mickey Mouse, byl to pro mne jeden z největších dárků,“ pochlubil se David a dodal, že také hrnečky a talíře jsou s motivem oblíbené postavičky. „ Ano, mám ho i v kuchyni. Tam moc nevařím. Umím si udělat akorát tak čaj, ale máme v blízkosti výbornou hospodu, odkud si jídlo nosíme a pak vše jistá mikrovlnka,“ přiznal David Novotný a nechal nás nakouknout do lednice. „Myslím, že jím docela zdravě,“ šibalsky přimhouřil oči.

David Novotný přiznal, že s pohybem je momentálně hodně na štíru. Při zařizování akcí se hodně nasedí u počítače a telefonu, proto si pořídil domů cvičící stroj. „Právě mi ho přivezli, tak ho vybalím. Musím něco dělat, aby mne nebolela záda. Když je normální stav, tak jsem při svých jednáních v jednom kole a pověstných 10 000 kroků nachodím hravě. A také chodím k Honzovi Zvolánkovi do fitka, ale teď se nic neděje. Tak stepper mi přidal nejjednodušší a nejskladnější,“ zkoumal nový přírůstek do domácnosti David Novotný, který se snaží v domě nepoužívat výtah. Vyjít po schodech do podkroví čtyřpatrového domu má také něco do sebe.

Fyzičku David Novotný brzy využije, protože jeho soutěže klepou na dveře. Vždyť termíny castingů na soutěž Muž roku jsou plánované už na březen a duben.