Milovníci seriálu ZOO se dožadují návratu Evy Burešové. Přání je splněno!
Zdroj: TV Prima

Milovníci seriálu ZOO se dožadují návratu Evy Burešové. Přání je splněno!

Vytvořeno dne 23.03.2023

Láska jako trám se nepovedla, a tak Viky sbalila sebe i dupačky malého Péti a vrátila se domů. Všichni jsou z toho překvapeni a vyzvídají, co se s ní a soudcem Petrem stalo. Ona ale mlčí, chce jen být mezi svými. „Utečená dcera se vrátila domů a jsem ráda, že jsem zpátky. Měla jsem i kostýmní zkoušku a museli jsme ten šatník Viky trochu upravit. Moje postava se změnila, a to nemyslím postavu Viky,“ prozrazuje Eva Burešová, a naráží tak na to, že se před šesti měsíci stala dvojnásobnou maminkou.

Viky se chce vrátit do svého pokojíčku, jenže v bytě je plno. Bydlí tam Filip v podání Tomáše Kluse, který se sice má sbalit a odejít, jenže se ukáže, že Viky bez něj nemůže fungovat. Filip se totiž osvědčí jako dokonalá chůva pro malého. Je jediný, kdo miminko zvládá, hlídá ho, aby Viky mohla dál zpívat v baru a vydělávat peníze, protože Petr se o ni nijak finančně nestará, a tak potřebuje pomoc.

„Když jsem odcházela, mrzelo mě, že jsme se s Tomášem Klusem minuli, ale teď si to vynahrazujeme,“ prozrazuje Burešová, kterou právě s muzikantem čeká vášnivá linka. Pozvolně se z chůvy na hlídání stává partner a láska. Oba se dohodnou, že jim vztah, který není zase až tak vážný, vyhovuje, a tak se snaží být spolu. Do toho se ještě zúčastní pěvecké soutěže, kde zazáří. Diváci se tedy mohou těšit na to, zda Viky dokáže usadit přelétavého ptáčka a přistihnout mu křídla. A zda Filipa láska k Viky změní, nebo je to pro něj zase jen slepá cesta.

„Kdo ví?“ usmívá se Burešová, která tuhle milostnou linku sice díky Viky prožívá, ale nepoví, jestli to bude napořád, nebo jen na několik měsíců.

Zdroj: TV Prima