Film k jubileu Jana Přeučila je venku. Málem se ale nepromítalo
Zdroj: herminapress

Film k jubileu Jana Přeučila je venku. Málem se ale nepromítalo

Vytvořeno dne 18.02.2022

Herec Jan Přeučil oslavil své 85. narozeniny v plné parádě. V nabité Lucerně spolu s diváky zhlédl dokument režiséra Artura Kaisera Jan Přeučil – Vzpomínám si... Stačilo ale málo a film se nepromítal.

„Jel jsem do Lucerny s filmem a stavěl jsem se na Harfě. Když jsem se vrátil k autu, disk s filmem tam nebyl! Vlastně, nejen disk, ale zmizela i technika. Volal jsem režisérovi a přiznal, co se stalo. Naštěstí máme zálohu. Já to říkám jenom proto, a doufám, že se tak nestane, aby den po premiéře nelítal film o Janu Přeučilovi po internetu,“ prozradil na sebe kameraman filmu, který je věnovaný  85. narozeninám Jana Přeučila. 

Známému herci celou záležitost autoři nejprve neprozradili a pochlubili se až před premiérou. To už věděli, že záložní disk je v pořádku a promítat se bude. A tak o krásné střípky z umělcova života nebyl ochuzen nikdo z přítomných. A že jich bylo: hercova rodina Eva Hrušková, Zdeněk Rohlíček s manželkou Libuškou, Jaroslav Satoranský, Jiří Krampol, Zdeněk Barták, Regina Řandová s maminkou, Felix Slováček, Jan Kuželka, Petr Batěk, Josef Maršálek a další.

 

 

 

Default User Image
Pepa, 18.02.2022 13:51
Je hezké, že se prezentuje v kloboucích, docela mu sluší, ale ... Jednou jsem v divadle seděl v hledišti za ním. To, že měl klobouk na hlavě i tady, tak to mi fakt vadilo. Nejen že mě omezoval ve výhledu, ale tam se přece smeká!