Jana Paulová a Václav Vydra po 30 letech spolu na jevišti a tvrdí: Nikdy není pozdě!
Zdroj: herminapress

Jana Paulová a Václav Vydra po 30 letech spolu na jevišti a tvrdí: Nikdy není pozdě!

Vytvořeno dne 18.03.2022

Téměř 30 let trvalo, než se herci Jana Paulová a Václav Vydra vedle sebe opět postavili na divadelní prkna. Povedlo se to v Divadle Kalich, kde odpremiérovali komedii Norma Fostera Nikdy není pozdě.

Parťáci z Kaměňáku totiž hledali natolik dobrý komediální text, který by byl pro tak výjimečnou spolupráci dostatečným důvodem. A opět hrají zamilovaný páreček.

„Naposledy jsme společně na divadle hráli téměř před třiceti lety v Dürrenmattově Manželství pana Mississippi. Tam jsme měli vůbec první postelové scény. My už jsme vlastně na sebe v tomto ohledu zvyklí. Co vám budu povídat, s Janou je to vždycky úžasná práce,“ uvedl Václav Vydra pro Blesk na jedné ze zkoušek.

Komedie Nikdy není pozdě dává vyniknout ohromnému komediálnímu talentu obou herců, zároveň má i ztišené tóny k zamyšlení. Vypráví příběh dvou lidí, jejichž životní cesty se v průběhu dlouhých desetiletí sice několikrát protnou, ale pokaždé se zase vydají jiným směrem. Až dojde k jednomu osudovému setkání… Jana Paulová a Václav Vydra se v tomto příběhu objeví dohromady v šesti rolích!