K narozeninám si Lucie Bílá nadělila premiéru muzikálu Láska je láska
Zdroj: herminapress

K narozeninám si Lucie Bílá nadělila premiéru muzikálu Láska je láska

Vytvořeno dne 07.04.2022

Zpěvačka a dnes již také divadelní principálka Lucie Bílá dnes slaví narozeniny (7. dubna 1966) a snad symbolicky se k tomuto narozeninovému dni odehraje premiéra hudební komedie Láska je láska. Lucie se představí v hlavní roli a diváci se mohou těšit na jednadvacet jejích hitů. Mnohé však nebude zpívat Lucie sama, ale i ostatní protagonisté komedie.

Muzikáloví fajnšmekři či pamětníci si mohou muzikál Láska je láska pamatovat z let 2005 – 2010, kdy byl poprvé uveden v divadle v Karlově ulici, tehdy nesoucí název Ta Fantastika. Vedle muzikálu Zahrada rajských potěšení byla komedie Láska je láska vrcholným dílem tvůrců Gabriely Osvaldové a Ondřeje Soukupa. V původním obsazení excelovali (vedle Lucie Bílé) Vilda Čok, Kamil Střihavka, Václav Noid Bárta nebo Vladimír Marek. 

Divadlo Lucie Bílé tak po sedmnácti letech navazuje na velmi úspěšnou pětiletku (2005– 2010), přičemž režie se tak jako před léty ujal režisér Antonín Procházka. „Přemýšleli jsme nad tím, jakým titulem zahájíme činnost našeho muzikálového divadla a muzikál Láska je láska byl jasnou volbou. Je to skvělá komedie a v této ne zrovna veselé době určitě diváky potěší,“ říká o muzikálu Lucie Bílá.

V novém nastudování muzikálu se vedle Lucie Bílé objeví příkladně Bára Munzarová, Markéta Poulíčková, Kateřina Pechová, Martin Pošta nebo Martin Písařík.