Hodně „propíraný“ pár Písařovicová a Brzobohatý spolu na obrazovce
Zdroj: TV Prima

Hodně „propíraný“ pár Písařovicová a Brzobohatý spolu na obrazovce

Vytvořeno dne 06.04.2022

Málokdo by čekal, že 14. dubna usedne v zábavném pořadu Inkognito, ve kterém slavné osobnosti hádají povolání hostů, mezi hádající Daniela Písařovicová. Představí se divákům v úplně nové poloze. Zatím tuto přední dámu české publicistiky znají především z té seriózní stránky. Co s ní ale udělá společnost známých šprýmařů Jakuba Prachaře, Ondřeje Brzobohatého, Richarda Genzera a Libora Boučka?

„Jsem ohromnou fanynkou Inkognita už od samotného začátku. Neviděla jsem jen pár dílů ze všech, které byly odvysílány. Strašně jsem se tedy na natáčení těšila, kluci jsou totiž neskutečně zábavní…“ nechala se slyšet Daniela a je na ní vidět, že si svoji novou roli opravdu užívá. „Dělat zábavu je to nejsložitější, co vůbec existuje. Nikdy totiž nemůžete správně odhadnout publikum, jestli jste naladěni na stejnou vlnu. Někdy máte pocit, že říkáte skvělý fór, ale nikdo na něj nezareaguje a smějete se tomu maximálně vy sami. A jindy něco jen tak plácnete, lidi se začnou smát, a vy nechápete čemu. Oblast humoru je lákavá, ale je to těžká disciplína. Člověk do ní musí dozrát,“ dodává.

Na světě prý existuje více než padesát tisíc profesí. Daniela si vybrala novinářskou profesní dráhu. Čím ale chtěla být v dětství? „Celou základní školu jsem chtěla být paní učitelkou. Pak jsem ale pochopila, že nemám absolutně žádnou trpělivost. Je pro mě těžké pochopit, že někdo něco nechápe. A přitom já sama velmi často tápu… V dětství jsem také chtěla být letuškou. V době mého dětství to totiž bylo dost exkluzivní zaměstnání. Letušky byly jedněmi z mála, kdo mohl cestovat,“ odpověděla Daniela na tuto otázku.

A jaké je Daniely životní krédo? „Už je toho asi plno, ale i já zmíním, že je důležité žít tady a teď. Něco na tom totiž je – člověk by si měl užívat to, co mu život nabízí, a příliš se nestresovat. Což samozřejmě nejde úplně, zejména v kontextu současných událostí. Snažím se mít důvod se každý den zasmát.“