O těhotenství Evy Burešové pár lidí vědělo už od začátku. Komu se svěřila?
Zdroj: TV Prima

O těhotenství Evy Burešové pár lidí vědělo už od začátku. Komu se svěřila?

Vytvořeno dne 06.04.2022

„Je to to nejkrásnější, co ženu může potkat. Tedy pokud děti chce – a já jsem ráda, že mě to ještě před třicítkou potkalo,“ usmívá se Eva Burešová, která doslova září štěstím. Eva dlouho s oznámením požehnaného stavu otálela a teď vysvětluje, proč to udělala. „Nejsem typ člověka, co o svém soukromí oznámí vše a hned. Samozřejmě, že bych to řekla. Ráda se pochlubím jakoukoli dobrou novinou, ale v tomto případě jsme s Přemkem potřebovali čas. Je to nesmírně choulostivé téma,“ vysvětluje herečka, proč informace o těhotenství nechtěla, ani přes četné dotazy, potvrdit.

„Musím říct, že je to těhotenství jiné, než když jsem čekala Nathánka. Cítím se dobře, ale víc k tomu už neřeknu. Zda je to chlapeček, nebo holka a v kolikátém měsíci jsem – to si necháme pro sebe. Ze začátku mi nebylo moc dobře, Přemek mi ale neuvěřitelně pomáhal a musím říct, že obě naše děti se na sourozence těší,“ uzavírá herečka.

Pár lidí kolem ní to vědět muselo už od začátku. „O svém těhotenství nás Eva Burešová včas informovala, a tak jsme s tím mohli v rámci děje seriálu ZOO, kde je hlavní postavou, pracovat. Její radostnou událost jsme zakomponovali do děje. Evě a jejímu partnerovi za celou televizi Prima k miminku moc gratuluji,“ říká ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová.