Líbačka ve Slunečné: Nesvačilová svede Langmajera. Ještě teď se stydí a je jí trapně
Zdroj: TV Prima

Líbačka ve Slunečné: Nesvačilová svede Langmajera. Ještě teď se stydí a je jí trapně

Vytvořeno dne 16.03.2021

V okamžiku, kdy dorazila Denisa Nesvačilová coby Karolína do Slunečné, se poohlížela po pěkném klukovi. První do oka jí padl Janek v podání Marka Lambory, ten ale patří k Týně. Párkrát narazila i na Vladimíra Polívku coby Lukáše Vernera, a teď se zdá, že by to konečně mohlo vyjít s Vildou.

„Je to taková láska z rozumu a myslím, že to v tom vztahu občas vybublá, že to není úplně z obrovské lásky a vášně. Ale má ho ráda, je to pro ni vztah jiný, než si představovala. Méně romantický, a víc o rozumu, ale má ho ráda možná až moc. Jen se občas může stát, jako to je v životě, když jsi s někým, kdo je skvělý, a víš, proč s ním jsi, tak se může objevit někdo, kdo tě přitahuje, přestože spolu nemůžete být. Pak je to o tom, jestli máš pevnou vůli a vydržíš v tom vztahu, který má perspektivu. Jestli máš toho člověka ráda, nebo na chvíli vyslyšíš vášeň,“ naznačuje seriálový propletenec Denisa, která se ani nenadála, a už se v pokoji líbala s Lukášem Langmajerem.

„Neustále jsme testovaní. Já se předem moc nedomlouvám, ale zkoušíme to všechno před ostrou klapkou. Je to o technických věcech, abyste tomu druhému zbytečně nebrali světlo. Ale nebojte, je mi u toho trapně. I předtím, i potom,“ směje se Denisa, která když ví, že ji čekají podobné milostné a líbací scény, má prý vlastně tak trochu divný den už od rána. „Těsně před natáčením si řekneme v rychlosti, kde je kamera, kde budeme stát, aby to bylo správně, ale jak to bude a nebude, to se většinou nedomlouváme. Jen čekáš, až se řekne: stop! Hlavní slovo tu má vždy režisér, který poví, jak to chce. Nicméně malou představu samozřejmě máš, už když čteš scénář, kde je napsané, jak intenzivní to všechno bude,“ červená se herečka, která dodává, že všechno je jen jako – i líbání, které je pouze filmové.