Lucie Benešová vytáhla fotku z archivu! Před 25 lety byla poprvé těhotná
Zdroj: herminapress

Lucie Benešová vytáhla fotku z archivu! Před 25 lety byla poprvé těhotná

Vytvořeno dne 27.04.2022

Pouhých 22 let bylo herečce Lucii Benešové (47), když čekala svého prvorozeného syna Luciana. To tehdy nejspíš ani netušila, že těhotenské bříško bude mít ještě dvakrát. A ač se to zdá nemožné, ani teď to není na její figuře vůbec vidět.

Můj milý prvorozený synku, je tomu 25 let-celé čtvrtstoletí-co jsem tě nosila pod srdcem a v bolestech porodila. Už jsi veliký, soběstačný, ženatý, šikovný (někdy trošku hubatý), ale úžasný mladý muž, na kterého jsem pyšná!!! Tisíc bolestí světa by stály za to!!“ zavzpomínala Benešová na krásné těhotenské období. Luciana má Lucie ze vztahu s Filipem Blažkem. Další dvě děti Štěpána a Laru už povila s hercem Tomášem Matonohou. V roce 2007 si ještě osvojila holčičku Sáru.

Recept na štíhlost v tomto případě zná také Klára Pollertová-Trojanová. I ona má čtyři děti, konkrétně čtyři syny. Nejstaršího Františka, pak Josefa, Antonína a Václava má s hercem Ivanem Trojanem. A zatímco prvního syna porodila ve 29 letech, nejmladšího až ve čtyřiceti. Postavu jí kluci, ale rozhodně nezhuntovali.

A takových slavných žen, které vychovávají čtyři děti je v českém rybníce mnohem víc. Seriálová a divadelní herečka Zdeňka Žádníková Volencová má s manželem Radkem Žádníkem tři dcery a syna. I na ní byste těžko hledali jediný faldík.

Štíhlá herečka Lenka Vlasáková dala svému muži Janu Dolanskému pro změnu dva syny a dceru. K tomu navíc společně vychovávají Lenky nejstarší dceru, kterou má s výtvarníkem Egonem Tobiášem.

A pěkný kolotoč doma zažívá moderátorka Lejla Abbasová. Ta má z předchozího vztahu s Michalem Kocábem syna Davida, se současným partnerem si pak společně pořídili nejprve dceru Iman a poté se jim narodila dvojčata Tom a Ben. Takový počet dětí je zřejmě jasným trikem, jak se udržet ve formě.