Milan Peroutka smutní! Kvůli kontroverznímu videoklipu mu na internetu smazali kanál
Zdroj: herminapress

Milan Peroutka smutní! Kvůli kontroverznímu videoklipu mu na internetu smazali kanál

Vytvořeno dne 17.02.2022

Noční můra všech aktivních uživatelů sociálních sítí je přijít ze dne na den o svůj profil - o fotky, videa a především o své fanoušky. Své o tom ví například Anna Julie Slováčková, Alice Bendová či Andrea Bezděková. Tuto skupinu nedávno rozšířil herec a zpěvák Milan Peroutka (31), který přišel o YouTube. Přes 8 let na něj nahrával jak videoklipy kapely Perutě, tak i vlogy z osobního a pracovního života. Vše ze dne na den tak nadobro zmizelo.

„Jednoho krásného rána jsem obdržel e-mail přímo od YouTube, že mi přejí hezký den a mažou mi můj účet za porušení zásad komunity. Tehdy jsem ještě netušil, co mě čeká, ale vzhledem k tomu, že jsem si byl naprosto vědom toho, že jsem nic špatného neprovedl, jen jsem si povzdechnul a vyplnil hned několik odvolávacích formulářů. No a už to trvá skoro 4 měsíce,“ povzdechl si Peroutka, pro nějž je YouTube kanál jako pro každého muzikanta zásadní.

„Nejvíc mě štve, že člověk neustále komunikuje s nějakými přístroji. Stačilo by, abych si mohl promluvit se skutečným člověkem a vysvětlil mu, že jsem rozhodně vědomě žádná pravidla neporušil. Cítím se nevinný a stále doufám v dobrý konec,“ říká s nadějí, že se třeba ozve ještě někdo, kdo ve společnosti pracuje a bude mít zájem případ řešit. „Navíc teď s kapelou Perutě sklízíme první velké úspěchy v celoplošném rádiu Frekvence 1, protože se nám podařilo už několikrát za sebou vyhrát hitparádu. To je takové hořkosladké, protože klip k písni „Svítání“ si sice nikdo nepustí, ale aspoň je naše hudba slyšet, a to se počítá. A paradoxně si myslím, že za smazání našeho YouTube mohl právě videoklip „Svítání“. Byl jsem v něm v poutech a od krve a údajně existuje nějaké nový nástroj, který by na drsnější scény měl uživatele upozornit,“ posteskl si Milan.

„Každopádně stále moc doufám, že se nám ho nakonec podaří vybojovat. Jestli se tak stane, už mám předpřipravené video poděkování formou písně „Děkuju“ z naší poslední desky „Žij a tancuj“, kterou naštěstí z internetu nikdo nesmazal,“ dodal se smíchem Peroutka.

Kromě práce na nové desce a příprav koncertů kapely Perutě se Milan uchází o roli v připravovaném muzikálu „Okno mé lásky“ s hity kapely Olympic, který se chystá na podzim na prkna Divadla Broadway.