Poslední díl seriálu Sestřičky: Romantika i katastrofický scénář!
Zdroj: TV Prima

Poslední díl seriálu Sestřičky: Romantika i katastrofický scénář!

Vytvořeno dne 19.06.2021

Strhující závěr slibují tvůrci Sestřiček, které vloni v létě navázaly na úspěšný primácký seriál Modrý kód. Pokud si fanoušci příběhu z Nemocnice Rubava mysleli, že se po smrti jejich oblíbené postavy, vrchní sestry Mery v podání Sabiny Laurinové, většího šoku už nemohou dočkat, zřejmě se mýlí.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

Co se v Rubavěv posledním díle Sestřiček stane, je zahaleno tajemstvím, autor seriálu ale slibuje napínavou podívanou. „Můžu slíbit, že se nám tam povedlo unikum v rámci nekonečných seriálů udělat díl ze žánru katastrofického filmu se všemi žánrovými zápletkami. Takové malé skleněné peklo v Rubavě,“ naznačuje šéfautor seriálu Sestřičky, David Litvák, v jehož hlavě se zrodily nejenom seriálové postavy z Rubavy, ale i jejich osudy a na jehož hlavu se snesly protesty fanoušků proti konci Mery i celého seriálu. On má ale o vývoji seriálu jasno. „Z mého pohledu je hezčí mít příběh ukončený, než ho pořád natahovat dál a dál podle toho, kolik se na to dívá lidí. Prodlužování na sílu nevede k dobrému výsledku. Je dobré mít příběh jasně daný, vědět odkud kam jde postava a jak se bude vyvíjet,“ říká Litvák s tím, že na posledních dílech Sestřiček si tvůrci dali obzvlášť záležet. „Poslední díly jsme točili jinak, než dosud. Jsou více dějově provázané a vícežánrové, objeví se tam romantika i thriller,“ slibuje.

Poslední díl si vyžádal i velké kaskadérské scény. „Využili jsme kaskadéry, do kterých jsme pustili oheň a sutiny. Opravdovou, žádný polystyren. Všichni jsme si u téhle scény opravdu mákli,“ řekl režisér Lukáš Buchar s tím, že jde o nejdražší díl seriálu. U dramat v Rubavě nemůže chybět Marek Němec, představitel doktora Hofbauera. „V prvním díle jsem se připletl k výbuchu a v posledním bude taky katastrofa. Je to trochu symbolický, jsem otvírák i zavírák seriálu. A v posledním díle mám na sobě smoking a dokonce i tančím, myslím, že je to důstojné rozloučení se seriálem,“ řekl herec.

Nejenom dramata, ale i romantiku prožijí hrdinové z Rubavy, zvlášť pak pár, na který by si diváci v prvním díle Modrého kódu, který Prima odvysílala v březnu 2017 rozhodně nevsadili. Rasputin a Vlčková nebo chcete-li Roman Zach a Kristýna Frejová chystají svatbu. Ta je ve výsledku zalitá sluncem, její natáčení ale ve skutečnosti bylo o zdraví! Natáčela se totiž na konci dubna, v den, kdy odpolední teploty na sluníčku nepřesáhly devět stupňů. Zatímco všichni před i za kamerami klepali kosu, jediná nevěsta zimu nepocítila. „Ocenila jsem moje letité otužování, bylo devět stupňů a mně v šatech zima vůbec nebyla,“ přiznala Frejová, pro kterou to byla vůbec první svatba v jejím životě. „Ani před kamerou ani v životě jsem svatbu neměla. Svatby jsou bezvadné, je to skvělá věc, když je cizí. K té mojí zatím nedošlo, já bych se jí ale nebránila, možné je všechno,“ zamyslela se během natáčení, oděná do bílého.

V průběhu svatebního obřadu ale v Rubavě dojde k obrovské tragéd. Stihnou si Rasputin a Vlčková říct ano? Jaká rána čeká rubavské hrdiny? A kdo bude následovat Mery na věčnost? Sledujte poslední díl seriálu Sestřičky ve středu 23. června ve 20:15 na Primě!

 

 

 

Default User Image
DIGI, 20.06.2021 16:06
OPRAVDU HEZKÝ SERIÁL NA KTERÝ SE DÁ DÍVAT,NAŠE LÉKAŘSTVÍ NA POHOTOVOSTI aj. BY SI Z NĚJ MOHLI VZÍT PŘÍKLAD/VELKÁ ŠKODA ŽE REALITA JE JINÁ:(((
Default User Image
PIPKIN30, 20.06.2021 16:10
Máte pravdu,ale lidi jako takoví mají lékaři těžce na háku......
Default User Image
orawenosiv, 04.11.2021 07:57
http://slkjfdf.net/ - Muheguna <a href="http://slkjfdf.net/">Afopibol</a> iox.vtee.aplausin.cz.tpg.ks http://slkjfdf.net/