První foto z natáčení a písnička! Pohádka Tajemství staré bambitky má pokračování
Zdroj: Fairytale Production

První foto z natáčení a písnička! Pohádka Tajemství staré bambitky má pokračování

Vytvořeno dne 10.04.2021

V Mníšku pod Brdy začalo natáčení nové české filmové pohádky Tajemství staré bambitky 2, o němž jsme vás počátkem týdne informovali. 

Přestože chladné počasí tomu příliš nepřálo, podařilo se natočit záběry na zámeckém rybníku a především malá herečka, představitelka princezny Johanky, Valentýna Bečková, to zvládla velmi statečně.

„Těším se na setkání s partou kolem původní Bambitky a slibuju, že si ty noční rozhovory tentokrát budu pamatovat, protože jsme o deset let moudřejší. A těším se dvojnásob, protože tentokráte se točí u nás, v Mníšku pod Brdy,“ říká Tomáš Klus.

Svou roli si tedy zopakují Ondřej Vetchý jako Karaba, Tomáš Klus a Kamila Janovičová jako Jakub a Anička, tentokráte už v královských rolích, a Miroslav Vladyka s Jiřím Lábusem v postavách zlotřilých rádců Ference a Lorence. Znovu uvidíme i Petra Štěpánka jako kuchaře Frita nebo generála Otmara Brancuzského.

Nové postavy vytvářejí Veronika Khek Kubařová jako královna Julie, Valentýna Bečková, která si zahraje malou princeznu Johanku, Markéta Plánková se objeví jako Juliina komorná Hermína. Novou posilou je také Václav Noid Bárta, který si nejen zahraje podkoního Václava, ale postará se také o hudbu a písničky. Ty už jsou hotové a natočené