Sobotní koncert Srdcovka Ukrajině: Machálková, Mišík, Svěcený, Support Lesbiens a další
Zdroj: herminapress

Sobotní koncert Srdcovka Ukrajině: Machálková, Mišík, Svěcený, Support Lesbiens a další

Vytvořeno dne 04.03.2022

Spolek Srdcovka a MČ Praha 9 spojily své síly a pořádají 5. března 2022 od 14 hodin do 18 hodin v parku Přátelství na Proseku koncert s názvem Srdcovka Ukrajině. Jeho výtěžek půjde na podporu občanů Ukrajiny.

„Rádi bychom, aby vybrané peníze pomohly těm nejzranitelnějším, kterými jsou – nejen ve válce – děti,“ shodně říkají Miluše Dosoudilová ze spolku Srdcovka a starosta MČ Praha 9 Tomáš Portlík.

Na koncertu, který moderuje Martin Hrdinka, vystoupí Leona Machálková, Jaroslav Svěcený, Děda Mládek Ilegal Band, Adam Mišík, Support Lesbiens, Post-It, 05 Radeček, Elvis Presley show, Michaela Nosková a další…

Srdcovka je tým, který organizuje společenské a sportovní akce, jichž se účastní řada známých osobností. Akce jsou často doprovázeny konkrétně cíleným charitativním programem, což je i případ proseckého koncertu Srdcovka Ukrajině.

Srdcovka působí od roku 2015 a za tu dobu pomohla finančně i věcně mnoha lidem s různým zdravotním postižením. Řadu let s ní spolupracuje i městská část Praha 9.