Znáte kapelu Other Way? Seznamte se! Přichází s novým klipem
Zdroj: Archiv

Znáte kapelu Other Way? Seznamte se! Přichází s novým klipem

Vytvořeno dne 12.06.2020

 

Kapela Other Way, která českou hudební scénu obohacuje od roku 2012 a na svém kontě má již 2 alba a aktuálně připravuje třetí, vydává po úspěšném videoklipu k písni Dej mi svou lásku další videoklip, tentokrát k singlu s názvem Teď je ten čas. Jedná se o opravdový příběh všech členů kapely a ztělesnění jejich ne zcela naplněných snů.

Klip se natáčel v nevšedním multifunkčním uměleckém prostoru Petrohradská kolektiv, který apokalyptickou atmosf

Shodou okolností vše vyšlo tak, že natáčení probíhalo v neděli 15. března, tedy poslední den před vyhlášením omezení pohybu. „O den později už bychom klip nenatočili. Domů z natáčení jsme se vraceli už za zákazu. Je moc dobře, že to vyšlo, protože věřím, že teď v této těžké době většina lidí potřebuje vzpruhu a po dvouměsíčním „spánku“ a chaosu to zase, a možná konečně, pořádně nakopnout. Když v tom náš song někomu pomůže, je to to nejlepší, co si můžeme přát, uvedl frontman kapely Honza Knettig.

Pro kapelu je ztělesněním těch zatím ne zcela naplněných snů, k jejichž naplnění píseň vyzývá, právě hudba. To, že se týká všech členů kapely se promítá i ve ztvárnění klipu, jenž měl na starosti Ondřej Pokorný. „Každý z nás ztvárňuje jinou fázi evoluce mysli přecházející z totálního chaosu po řád, který je nutný k systematickému dosahování vytyčeného cíle. A abychom dokázali, že pro jeho naplnění něco děláme, udělali jsme z této písně náš dosud největší projekt s největší produkcí a propagací, dodává Knettig.

Zpěv, housle: Jan Knettig 

Kytara, vokály: Jiří Trumpeš

Kytara, klávesy, vokály: Martin Vedral

Baskytara, zpěv: Sebastian Klíma

Bicí: David Vrbský