Panková kapela si vybrala dost netradiční jméno. I tak se jí daří a míří na turné!
Zdroj: Se svolením produkce

Panková kapela si vybrala dost netradiční jméno. I tak se jí daří a míří na turné!

Vytvořeno dne 15.11.2023

Po devíti letech od vydání posledního alba se kapela Koblížc! sjednocuje ve velkém stylu. Přichází s novým albem plným zvučných hostů, které kombinuje pop-punk s prvky rapu a popu a nabízí tak osvěžující zvukovou paletu. Hvězdní hosté, mezi nimiž jsou Rybičky 48, Martina Pártlová a kapely Zakázaný Ovoce nebo Trochu klidu, dodávají albu další rozměr a zajímavost.

Album produkoval bývalý člen a úspěšný hudební producent Filip Vlček. Koblížc! zároveň odstartovali své Opuštěný děti tour. Album je již nyní k dispozici na všech streamovacích platformách i kanále YouTube.

V rámci jedenácti skladeb, které nová deska nabízí, „Koblížci“ ukazují, že dozráli i jsou plni vášně a kreativity. „Je to naše nejlepší album, jak zvukově, hudebně, tak i textově. Řekl bych, že jde vlastně o naše debutové album, teď nás pořádně nakopne,“ komentuje frontman Josef Vařeka.

Kapela se vrátila na scénu loni v lednu singlem "Skáču přes kaluže" a následně comebackovým koncertem v pražském Lucerna music klubu. Nyní potvrzuje svůj návrat deskou a celorepublikovým turné se skupinou ZakázanÝovoce, které pojmenovali stejně jako společný singl Opuštěný děti, čítá 15 koncertů.