Obrovský risk herečky z Ulice Báry Mudrové! Vše prodala a se třemi taškami zkusila nový život!
Zdroj: herminapress

Obrovský risk herečky z Ulice Báry Mudrové! Vše prodala a se třemi taškami zkusila nový život!

Vytvořeno dne 16.11.2023

Herečka Bára Mudrová, představitelka intrikánky Áji z Ulice, prozradila, že stěny její bývalé garsonky zažily hodně mejdanů, příběhů a emocí, že kdyby mohly vyprávět, bylo by to na knihu.

„Někdy to bylo hodně divoké. Bylo to období, kdy člověk poznává život, vztahy, občas se zaplete do nějakých, které nefungují a složitě z nich vystupuje, pak si nějaké přeje a nestane se to. Ta garsonka toho zažila tolik, že když jsem odcházela, řekla jsem si, že se tam už víc nevejde a musím jít. Vždycky, když jdu okolo, vzpomenu si, ale nestýská se mi,“ usmívala Bára Mudrová.

Herečka dnes bydlí se svým partnerem, kterého poznala v době covidu. Po tříměsíční známosti se k němu nastěhovala. „Přítel měl zařízený byt a mé věci se tam už nevešly. Prodala jsem tedy veškerý nábytek, sbalila tři tašky osobních věcí a šatů. Šla jsem do toho po hlavě, kdyby to nevyšlo, zbyly by mi jen ty tři tašky. Ale měla jsem kliku, adrenalin se vyplatil,“ usmívala se zasnoubená maminka 1,5letého synka Kristiána.

Bára Mudrová nechyběla na křtu knihy Věci mezi lidmi a byty, kterou napsal její kamarád David Budai. „S Davidem se známe hodně dlouho. Potenciál napsat knihu v sobě držel dlouho, ale protože měl hodně práce, nebyl na ni čas. Nepřekvapilo mě, že kniha je na světě.“

Video soubor

Zdroj: Aplausin.cz