Miláček divaček je zpět. Sestřičky jim vracejí Marka Němce!
Zdroj: TV Prima

Miláček divaček je zpět. Sestřičky jim vracejí Marka Němce!

Vytvořeno dne 09.09.2020

Na tenhle okamžik čekaly divačky seriálu Modrý kód i herečka Sabina Laurinová dva roky. Teď se jejich prosby vyplní. V dnešním díle seriálu Sestřičky Modrý kód se z Londýna zpět do Nemocnice Rubava vrací jejich oblíbený Marek Němec alias doktor David Hofbauer! Režisér mu Londýn postavil v Praze…

Video soubor

Sestřičky dnes divákům vrátí to, po čem za časů Modrého kódu dva roky volaly: Vraťte nám Davida! Z urgentního příjmu Nemocnice Rubava se před dvěma lety vytratil do londýnské laboratoře a televiznímu divákovi sešel z očí. Divácké prosby, ale také přání jeho kolegyně Sabiny Laurinové, jejíž postava Mery s Markovým seriálovým Davidem tvořila pár, přispěly k jeho návratu.
„Netrpím samožerstvím, ale přiznávám, že to byl příjemný pocit. To jsou ty chvíle, kdy se měrou vrchovatou vrací vynaložená energie. Ale díky sociálním sítím jsem zjistil, že mě milují buď dvanáctileté holky, nebo stařenky. Nic mezi tím,“ směje se Marek Němec, který si diváckou oblibu vysvětluje atraktivitou příběhu jeho seriálové postavy. „Postava Davida byla dobře vystavěná. Byl neobhroublý, ostrý, volil nestandardní východiska ze situací. A pak se dal dohromady s Mery – byli jsme jak dvě rozbité panenky, ona bez partnera a bez možnosti mít rodinu, on komplikovaná osobnost, ve vztazích neschopnej. Odšpuntovali seriálovou erotiku. Jeden čas se pořád svlékali, padali na sebe a užívali si plebejskou divokost,“ dodává.

Návrat Marka Němce potěšil nejenom televizní diváky, ale i jeho herecké kolegy, především pak Sabinu Laurinovou.

„Je pravda, že nosná linka a návrat Marka Němce mě přesvědčily o setrvání v seriálu. S Markem jsme si coby herečtí partneři velmi rozuměli, a s jeho odchodem ze seriálu mi odešel kamarád. Tenkrát jsem mu z legrace řekla, že tu na něj počkám. A dodržela jsem to,“ směje se Sabina Laurinová.

Sledujte Sestřičky Modrý kód každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě!

Zajímavost z natáčení: Protože natáčet v Londýně nebylo i vzhledem k situaci s koronavirem možné, postavili tvůrci seriálu Sestřičky Londýn v Praze. Londýnské scény se natáčely v Praze-Podolí u Apolináře.