Míša Tomešová, Roman Tomeš, Natálie Halouzková a další zvou na koncert. Kdy a kde zazní muzikálové hity?
Zdroj: herminapress

Míša Tomešová, Roman Tomeš, Natálie Halouzková a další zvou na koncert. Kdy a kde zazní muzikálové hity?

Vytvořeno dne 23.11.2022

I tento rok a celkem už po osmé v řadě pořádá Polovina nebe o. p. s. benefiční koncert Muzikálem bez bariér, v letošním roce s podtitulem Filmové melodie. Jako vždy proběhne v KC Novodvorská, 3. prosince od 19 hodin k Mezinárodnímu dni zdravotně postižených, aby právě v tento den vnesl do života hendikepovaných lidí více radosti a pohody.

Již tradiční patronka koncertu, vyznačující se neobyčejným nadšením a osobním nasazením, Michaela Tomešová v něm zazpívá spolu se svými kolegy Šimonem Bilinou, Kateřinou Bohatovou, Charlotte Doubravovou, Zbyňkem Fricem, Davidem Gránským, Natálií Halouzkovou, Janem Křížem, Marií Křížovou, Elis Ochmanovou, Přemyslem Pálkem, Peterem Pechou, Richardem Pekárkem, Milanem Peroutkou, Felicitou Prokešovou, Janem Tenkrátem, Romanem Tomešem a Tomášem Traplem. Všechny pak naživo doprovodí kapela v čele s Václavem Tobrmanem.

Jako každý rok, i letos zvolili organizátoři pro účinkující společné téma, kterým jsou tentokrát Filmové melodie. V již tradičním místě konání v bezbariérovém sálu Kulturního centra Novodvorská se tak můžete těšit na písně z českých i zahraničních filmů, jako jsou Starci na chmelu, Moulin Rouge, Rocketman, Skyfall a mnoho dalších.

Výtěžek ze vstupného bude letos poukázán ve prospěch veřejné sbírky na Modřanský biograf a pro lidi se zdravotním postižením. Koncert je rovněž poděkováním Poloviny nebe městským částem za podporu kurzů pro výuku hlasového ovládání počítače a dalších sociálních projektů pro těžce postižené osoby.