Místo návštěvy doktora, dejte si kopec smíchu od Knora
Zdroj: herminapress

Místo návštěvy doktora, dejte si kopec smíchu od Knora

Vytvořeno dne 22.03.2023

Herci Martin Dejdar, Michal Kavalčík a hokejový trenér Marian Jelínek pokřtili knihu svému kolegovi, herci a velkému sportovci Milošovi Knorovi. Ten je přesvědčen, že i když to tak někdy nevypadá, jakýkoli den v jakémkoli roce může být plný smíchu.

Důkazem jsou i jeho glosy, které dokážou zlepšit náladu od jara do zimy. Dá se doma vypěstovat ananas, aniž byste si přivodili smrtelné zranění? Jak vypadá hybridní hospodská hádka? A proč je Ježíšek neviditelný? To a mnoho dalšího se dozvíte v rozpustilých úvahách, které Miloš Knor sepsal do knihy K(n)oření života a se kterými najdete chuť do života za každé situace.

K(n)oření života obsahuje autorovy glosy, původně určené pro rozhlas. Dotýkají se různých životních situací a oblastí, do nichž se denně dostáváme. Miloš Knor k tomu dodává: „Je to ideální kniha do čekárny, do autobusu, do vlaku anebo třeba na záchod. Můžete si ji vzít i na dovolenou, ale pochopitelně ji lze číst všude. Glosy jsou krátké a nijak na sebe nenavazují, takže můžete knihu otevřít kdykoliv a kdekoliv. Stejně se pak dá i zavřít.“

Každá kapitola knížky, která vychází v nakladatelství CPress, přináší čtenáři humorné osvěžení, a to nejen díky glosám, ale i ilustracím Evy Knor, autorovy manželky.