Velké loučení v Ulici. Jak to bude dál s Adamem a Jarkou?
Zdroj: TV Nova

Velké loučení v Ulici. Jak to bude dál s Adamem a Jarkou?

Vytvořeno dne 22.03.2023

V seriálu Ulice dospějí postavy čas od času do bodu, kdy se rozhodnou vykročit ze zajetých kolejí a změnit na chvíli prostředí, aby se posunuly profesně nebo si urovnaly mezilidské vztahy. Nyní se k němu chystá také Adam Volák (Vojtěch Machuta), jenž dostal díky tátovi Luďkovi (Vasil Fridrich) příležitost, která se jen tak neodmítá – odletět na půlroční stáž do Houstonu na místní univerzitu. Kvůli vztahu s Jarkou (Natalie Golovchenko) chtěl Adam tuhle šanci promarnit. Až když se s ním Jarka rozešla, Adam si uvědomil, že ho tu už nic nedrží. Má zlomené srdce, přišel o to, na čem mu nejvíc záleželo. A tak se nakonec rozhodl, že na stáž do Ameriky přeci jen odletí.

Adam musí před svým odletem rozetnout ještě jedno velké dilema – rozloučit se také s Jarkou, anebo tuhle kapitolu už nechat navždy uzavřenou s tím, že se nerozešli právě nejlépe? Kristýna (Sára Korbelová), máma Blanka (Linda Rybová) i její přítel Evžen (Martin Finger) si myslí, že by si měl Adam ujasnit, co pro něj Jarka opravdu znamená, aby jednoho dne nelitoval, že neudělal vše, co mohl… Jak to s nimi nakonec dopadne? Oba se kvůli rozchodu trápí, Jarka by se s Adamem před jeho odletem ráda rozloučila. Ale není to jen sypání soli do otevřených ran? Anebo ti dva mají přeci jen ještě šanci začít znovu?

„Adam nám na chvíli zmizí z očí, ale z příběhu Blanky a její rodiny neodchází. Jak je řečeno v seriálu, odlétá na stáž, po které se nám opět do děje vrátí,“ ujišťuje kreativní producentka seriálu Ulice Silvia Klasová a dodává: „Ději kolem Adamova odletu do Ameriky jsme vyšli vstříc jeho představiteli Vojtovi Machutovi, který nyní potřeboval více prostoru na to, aby se mohl věnovat svému zaměstnání. Herectví je totiž už nějakou dobu jen jeho koníčkem. Vojtovi přejeme, ať se mu v práci daří, a už nyní se těšíme na jeho návrat do Ulice.“   

„Po škole jsem dostal nabídku pracovat ve výcvikové organizaci pro piloty, kde koordinuji a plánuji výcvik pilotů, kteří létají obchodní leteckou dopravu nebo klientů, kteří se učí létat. Plánuji a dohlížím na to, aby byl výcvik v souladu s regulací,“ vysvětluje Vojta Machuta ke svému zaměstnání. A co bude Vojtovi z Ulice nejvíce chybět? „Určitě mi budou moc chybět lidi. Součástí Ulice jsem byl přes čtyři roky a všichni tady jsou pro mě taková druhá rodina,“ dodává.

Zdroj: TV Nova