Nikol Kouklová, Milan Peroutka a Radka Pavlovčinová byli na vínku. Co spolu řešili?
Zdroj: herminapress

Nikol Kouklová, Milan Peroutka a Radka Pavlovčinová byli na vínku. Co spolu řešili?

Vytvořeno dne 23.12.2020

Nasát trochu vánoční atmosféry, setkat se před svátky, a především nakoupit poslední vánoční dárečky přišli ke stánku Společnosti DUHA na Václavských Vánocích Sdružení Nového Města pražského osobnosti Marie Renčová, Milan Peroutka, Radka Pavlovčinová a Nikol Kouklová. Ti byli také připraveni vystoupit a zpříjemnit kolemjdoucím předvánoční čas pěveckým vystoupením. Bohužel to nebylo na základě nových vyhlášek a restrikcí spojených s horšící se pandemickou situací možné, a tak si alespoň na malou chvíli vyzkoušeli prodej a postavili se namísto prodávajících do stánku. 

"Letos je člověk rád za každou příležitost, kterou může strávit společně s dalšími lidmi mimo domov. Jsem tedy ráda, že nám toto setkání vyšlo, že jsme se vešli do byť omezeného počtu, jelikož se tento tržík již třikrát přesouval. Bylo milé nasát vánoční atmosféru na vyzdobeném Václavském náměstí. Uvědomuji si, že letos jsme ani žádné adventní procházky nepodnikali. Já osobně jsem zde pořídila spoustu krásných drobností, které potěší, takže jsem nadmíru spokojená," prozradila nám herečka Nikol Kouklová.

Společnost DUHA poskytuje dospělým lidem s mentálním znevýhodněním sociální služby Chráněné bydlení, Podpora samostatného bydlení a Centrum denních služeb. Posláním Společnosti DUHA je spolupracovat s dospělými lidmi s mentálním znevýhodněním na rozšíření jejich možností v různých oblastech života, a to sice v bydlení, práci a vzdělávání, v životě ve společnosti nebo ve volném čase.