Kreativci z Broadwaye: Místo Lásky nebeské zkusili krásu perníčkovou
Zdroj: herminapress

Kreativci z Broadwaye: Místo Lásky nebeské zkusili krásu perníčkovou

Vytvořeno dne 23.12.2020

Z důvodu vládních nařízení jsou veškerá divadla zavřená a pro diváky stále nemohou hrát. Mohou však za určitých podmínek zkoušet a jednu z posledních letošních zkoušet připravovaného muzikálu Láska nebeská Divadle Broadway jsme navštívili. Divadlo Broadway na nás dýchlo vánoční atmosférou, někteří herci si totiž z jeviště odskočili ozdobit perníčky.

„Moc se těším na Vánoce, a také na znovuotevření divadel. Moc si přeji, abychom už začali hrát a byli všichni zdraví a mohla jsem vidět diváky. Mám takový muzikantský absťák. Vždy mě potěší nějaká hezká vůně, kniha nebo svíčka. Přeji všem spokojené, klidné a šťastné vánoční svátky. Však si je letos všichni zasloužíme, a proto si užijme letošní Vánoce v pohodě,“ sdělila pro Aplausin.cz zpěvačka Hanka Křížková, kterou budeme vídat v roli Fortelné.

„Většinou se snažím každým rokem vypadnout na Vánoce do ciziny, za teplem. Ráda bych i letos, ale nevím samozřejmě, jaká bude aktuální situace, mění se to každým dnem. Když mi to nevyjde, strávím svátky v Čechách,“ sdělila nám vždy půvabná Sandra Pogodová.

„Nějak letos nestíhám, stihnu asi upéct jen 2 druhy cukroví, mám docela hodně práce. Ale vánočně už mám nazdobeno a barák mám úplně vymazlenej,“ dozvěděli jsme se od Lindy Finkové, která učí na Pražské konzervatoři a v muzikálu Láska nebeská si nejen zahraje, ale také má na starosti pěvecké nastudování.

„Na Vánoce se moc těším, letos je poprvé budeme slavit s Natálkou, ten největší vánoční dárek jsme již s mou Lucinkou dostali,“ sdělil nám dojatě Bohuš Matuš.

„Vánoce mám ráda, snažíme se dodržovat veškeré tradice. Já si hlavně přeji, aby se už opět otevřela divadla a mohli jsme pro diváky hrát a zpívat. Na ten okamžik se opravdu moc těším. A všem přeji nejen krásné letošní Vánoce, ale do nového roku hlavně hodně zdraví,“ přidala Radka Fišarová.

„Každoročně se na Vánoce těším, patří k mým nejoblíbenějším svátkům v roce. Letos díky neplánovanému volnu budu mít čas na cukroví a veškeré přípravy, které často nestíhám nebo doháním na poslední chvíli. Přeji všem hlavně hodně zdraví a těším se, až tu naši Lásku nebeskou představíme divákům,“ dodala závěrem Dita Hořínková, která za normálních okolností vystupuje na adventních koncertech s Richardem Pachmanem.

Premiéra muzikálu Láska nebeská je naplánovaná na 1. října příštího roku. V dalších rolích se můžete těšit na Milana Peroutku, Josefa Vojtka, Martina Dejdara, Jana Čenského, Naďu Konvalinkovou, Jana Kopečného nebo Danu Syslovou.