Jízda s mladou řidičkou se herci Tomášovi Jeřábkovi málem stala osudnou
Zdroj: Mall.tv

Jízda s mladou řidičkou se herci Tomášovi Jeřábkovi málem stala osudnou

Vytvořeno dne 06.12.2020

Stejně jako v roli chamtivého bankéře, která ho proslavila, zažil Tomáš Jeřábek i coby instruktor v autoškole mimořádně perné chvíle. Jenže zatímco v reklamě na peněžní ústav je pouze terčem posměchu, díky kolegyni Anitě Gregorec se málem stal živým terčem. Protijedoucí vůz minul ten jejich jen těsně.

Na nedostatek emotivních scén si tak herec nemůže stěžovat. Ty zatím poslední se odehrály při natáčení nového seriálu Terapie sdílením, který inspirovaly esemesky s reálnými rozchodovými větami, mnohdy dost tragikomickými.

Tomáš Jeřábek neměl nikdy v odeslaných zprávách takovou, která by zapříčinila konec vztahu.

Sám herec se ušetřil aspoň těchto nepříjemností a v odeslaných zprávách nikdy neměl takovou, která by zapříčinila konec vztahu. „Nikdy jsem se nerozešel s nikým takovým způsobem, že bych se za to dnes styděl. Já jsem nikdy s nikým teda moc nechodil,“ vtipkuje Jeřábek, který je už osmnáct let šťastně zadaný a s manželkou Halkou vychovává dvouletého syna Tea.

Tak jako lidé v běžném životě, řeší i seriálové postavy svoje partnerské problémy prostřednictvím mobilních telefonů. A právě esemesky hrají hlavní roli v osmi příbězích novinky internetové televize Mall.tv, ve které si zahráli třeba Eva Josefíková, Jenovéfa Boková, Zdeněk Godla nebo Marek Daniel. Epizoda, do které režisér Zdeněk Kučera obsadil Tomáše Jeřábka, se jmenuje Zadek a je k vidění na www.mall.tv. Kromě televizního má Terapie sdílením i svůj audioseriál, který je od 1. prosince k poslechu exkluzivně na Audiotéce.