Hvězdná Adele se vrací na světová pódia a vy můžete být u toho
Zdroj: TV Nova

Hvězdná Adele se vrací na světová pódia a vy můžete být u toho

Vytvořeno dne 25.11.2021

 

Ve dvouhodinovém televizním speciálu ADELE – One Night Only, který bude uveden v původním anglickém znění s českými titulky, zazní mix nejpopulárnějších hitů superhvězdné interpretky a patnáctinásobné držitelky Grammy Adele.

Světovou premiéru budou mít navíc také některé singly z jejího nového, dlouho očekávaného, čtvrtého studiového alba s názvem 30, které v těchto dnech vydává, a končí tak svou šestiletou hudební pauzu.

Kromě této koncertní události nabídne speciál také exkluzivní rozhovor Adele se slavnou americkou televizní moderátorkou Oprah Winfreyovou. V prvním obsáhlém televizním rozhovoru se Adele rozpovídá o svém novém albu, o příbězích, které inspirují její písně, a také o životě po rozvodu, hubnutí, výchově jejího syna nebo vztahu se svým otcem.

Speciální koncert ADELE – One Night Only, který před pár dny odvysílala televize CBS a který sklidil mimořádně velký divácký úspěch, se natáčel pod širým nebem v prostoru ikonické observatoře Griffith Park v Los Angeles. Při svém uvedení přilákal k obrazovkách 10,33 milionů diváků a stal se tak nejsledovanějším televizním speciálem od předávání Oscarů v dubnu 2021.

Mimořádný koncert ADELE – One Night Only odvysílá Nova Fun v pátek 26. listopadu ve 20 hod. Již nyní je tento speciál ke zhlédnutí na Voyo.