Adéla Gondíková prověří svůj ostrovtip. Zasedne po boku Prachaře a Brzobohatého
Zdroj: TV Prima

Adéla Gondíková prověří svůj ostrovtip. Zasedne po boku Prachaře a Brzobohatého

Vytvořeno dne 27.01.2022

Premiérové díly zábavního pořadu Inkognito přinesou větší porci zábavy! Známé televizní tváře v něm hádají povolání tří pozvaných hostů a identitu čtvrtého VIP hosta. Sestava panelistů je vždy čtyřčlenná – střídají se v ní Jakub Prachař, Ondřej Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Marta Jandová, Richar Genzer, Miloš Pokorný a nově také výhledově přibude Adéla Gondíková. 

„Na účinkování v Inkognitu se těším. Jen si říkám, že si budu muset průběžně dělat poznámky,“ říká Adéla Gondíková a přiznává, že na lidi nemá moc dobrý odhad. „Já jsem jako malá chtěla být učitelkou v mateřské školce, případně pracovat jako sestřička. Jenže bratr studoval konzervatoř, a tak mně tato škola učarovala. Podala jsem si tedy na ni také přihlášku, ale moc jsem si nevěřila. Jako druhou školu jsem si dala dopravní. Říkala jsem si, že kdyžtak budu pracovat na dráze a štípat lístky. Všichni v naší rodině jsou totiž ajznboňáci,“ směje se Adéla.

Ondřej Brzobohatý usedne mezi hádajícími v nových brýlích. Takhle ho diváci ještě neviděli! A Jakub Prachař bude opět ve skvělé formě, vtipy z něho budou jen tryskat. Stejně tak i Petra Nesvačilová, v níž někteří diváci vidí humorný potenciál Jiřiny Bohdalové. „To mě samozřejmě velice těší. Být spojována s Jiřinou Bohdalovou je čest,“ říká na to Petra. „Smysl pro humor jsem zřejmě zdědila po rodičích. Tatínek je velmi vtipný, i maminka, a vlastně i můj partner,“ dodává. V Inkognitu jde o situační humor a ten má Petra ráda. „Kamarádi mi říkají, že tyhle fórky vždycky dělávám na silvestra a je prý neuvěřitelný, že jsem je už prokopla i do televize,“ směje se.

Na světě je přes padesát tisíc profesí, a tak uhodnout právě tu, která přísluší pozvanému hostovi, není vůbec jednoduché. Výsledku se navíc mohou panelisté dobrat jen prostřednictvím uzavřených otázek. Odpovědi ANO či NE jim buď potvrdí, či vyvrátí správnost úvahy, kterou se ve své mysli ubírají. Pohotovým moderátorem pořadu a vtipným glosátorem humorných situací je Libor Bouček.