Pánové ze ZOO nezklamali. Masajské tanečky a zpěvy zvládli na jedničku
Zdroj: TV Prima

Pánové ze ZOO nezklamali. Masajské tanečky a zpěvy zvládli na jedničku

Vytvořeno dne 13.05.2022

Stojí kolem ohně, kde se peče kuře, a do toho všichni zpívají a tančí. I takovou scénu si užili pánové ze seriálu ZOO. Ladislav Hampl, Richard Genzer, Dušan Sitek, Bob Klepl, Oldřich Navrátil a Filip Kaňkovský. Tihle všichni okusili, co je tanec zač.

„Natáčeli jsme v Safari Parku ve Dvoře Králové po ránu a byla strašná zima. Měli jsme na sobě několik vrstev, a nakonec jsme byli rádi za masajské oblečení,“ vzpomíná na natáčení vůdce celé party Dušan Sitek. „Bylo to krásné. Opékala se tam kuřata, která časem opadávala do ohně, takže jsme na ně měli velkou chuť. Měl jsem z toho větší strach, protože jsem musel zpívat v masajštině. Máme bílé čáry na obličeji. Prozradím, že všichni ze štábu se bavili, smáli se. My ne, my jsme to, co se natočilo, na monitoru neviděli. Dokonce to pan režisér nechal na mně a já jsem udělal takovou malou choreografii. Zkrátka jsem začal blbnout a ostatní se přidali,“ přiznává herec, který v ZOO září jako dědeček jednoho z hlavních hrdinů – Haďáka.

„Musím říct, že se Šimonem Bilinou, kterému hraji dědečka, se mi pracuje krásně. Vždy se na ty naše společné scény těším. Je fajn s ním točit, jsem rád, že mám Šimona. Jsem takový jeho dědeček, který mu radí. Je ještě mladý a potřebuje vést za ruku, aby neudělal nějakou kravinu. Hezký vztah máme i mimo kameru, říká mi dědečku a je to opravdu fajn kluk,“ dodává Dušan Sitek, který si svůj taneční díl určitě nenechá ujít.