Pytel místo šatů nebo polonahá Dařbujánová! Módní policie z hudebních cen Anděl!
Zdroj: herminapress

Pytel místo šatů nebo polonahá Dařbujánová! Módní policie z hudebních cen Anděl!

Vytvořeno dne 30.03.2024

Po roce tu jsou opět Hudební ceny Anděl a my jsme samozřejmě u toho! V noci plné oslav talentu a uměleckého vyjádření nebude nouze o zajímavé, a v některých případech až výstřední, módní kreace. V následujících řádcích prozkoumáme, jak se osobnosti české hudební scény vyrovnaly s módní výzvou tohoto večera. V naší galerii najdete přehled toho nejzajímavějšího a v komentářích se s námi můžete podělit o váš názor.

Nejodhalenější model vynesla zpěvačka Žofie Dařbujánová z kapely Mydy Rabycad. Oblékla černý tylový overal, pod který si vzala pouze kalhotky a ňadra zakryla nálepkou ve tvaru srdíčka. Přes sebe pak přehodila sametový červený plášť. V tomto případě dáváme body pouze za odvahu.

Ani rapperka Sharlota nešetřila s odvahou, ale na to jsme u ní zvyklí. Její bíle šaty s hlubokým výstřihem a dlouhou vlečkou, které ozvláštnila výrazně károvaným korzetem jí slušely. Líbí se nám i výrazné líčení, účes a šperky. Co je trochu navíc, je kabelka, tu mohla Sharlota nechat doma.

Herečka Denisa Pfauserová zvolila kombinaci topu a sukně ze stejného třpytivého materiálu. Líbí se nám dlouhý rukáv, rolák ke krku a zajímavé průstřihy na sukni. Denise sluší i výraznější líčení a šperky. Za to psaníčko je zde navíc.

Zpěvačka Emma Smetana si šaty spletla se záclonou. Navíc si své košilové šaty s límcem částečně zapoměla zapnout, a tak nám odhalila celý hrudník, ve kterém díky světle modré barvě extrémně vyniklo přehnané opálení. Hrozně vypadají i boty a o kabelce nemluvě.

Zpěvačka Elizabeth Kopecká oblékla vyzývavé, ale poměrně elegantní šaty. Červená dlouhá róba s velkým výstřihem, vysokým rozparkem a vlečkou ji dobře sedla. Líbí se nám jak ozdoba v podobně květiny na rameni, tak šperky a střevíčky. Elizabeth musíme zatleskat.

Zpěvačka Radka Pavlovčinová tentokrát překvapila svým zahaleným outfitem. Dlouhé stříbrné šaty s dlouhým rukávem a vycpanými rukávy jsou sice jednoduché, ale Radka v nich vypadá skvěle! Co se nám nelíbí, je líčení, to bychom zvolili výraznější.

Mezi muži nás zaujal zpěvák a herec Milan Peroutka. Oblékl výrazně růžový, ale perfektně padnoucí smoking s černými doplňky. Trošku nám chybí motýlek, ale pro tuto příležitost není nutností. Milana v každém případě musíme pochválit, jen tak dál!

O některých outfitech někdy řekneme, že v tom člověk vypadá jako v pytli. Zpěvačka Rozálie Havelková se tímto pořekadlem inspirovala a opravdu v pytli dorazila. Zde můžeme jen pochválit za ekologii a úctu k planetě.

 

 

 

Default User Image
Pco, 31.03.2024 01:11
Když se Cz a Sk pseudo celebrity snaží vypadat světově působí to lacině a trapně nechápu co je k té přetvářce vede musí být velmi nepraktické a nepohodlné neustále předstírat chovají se jako hloupé děti a nezdá se že by s věkem přicházela moudrost zato zoufalosti je nadbytek