Těhotná Vendula Pizingerová: Bude to kluk nebo holka?
Zdroj: herminapress

Těhotná Vendula Pizingerová: Bude to kluk nebo holka?

Vytvořeno dne 06.09.2020

Těhotná Vendula Pizingerová přišla do Petra Show k Petře Řehořkové dobře naladěná. Břicho pohodlně schovala pod tričko. Termín porodu má 13. října. Pro Vendulu a její rodinu to docela mystické datum.

„13. října 1995 byla světová premiéra Draculy. Byla jsem na premiéře a byla jsem těhotná s Klárou. Můj nynější manžel Josef je rozený 13. října. Doufám, že tenhle „deadline“ dodržím. Budu rodit císařem, už potřetí. Ono už to ani jinak nejde. Tak jsme všichni na tu chvíli připravení!,“ uvedla a pak zavtipkovala: „To rovnou přijde plastický chirurg a hned pod kůži na břiše frkne ten břišní pekáč, jako 2 v 1, císař a plastika.“

Co si pravdu nechává Vendula Pizingerová pro sebe, jestli to bude kluk nebo holka. „Nechci naznačovat pohlaví. Pokud se ptáš na jméno, tak Josef nebo Josefína, uvidíme,“ natahovala zvědavost moderátorky Petry.

Ale pak prozradila další věci: Jak se měl původně jmenovat Jakub, syn Venduly Pizingerové a Petra Svobody? Co všechno jí ještě čeká do porodu s Kapkou naděje? Jak se pakuje na dobrodružné cesty se svým manželem? Baví jí to?

Podívejte se na video a dozvíte se odpovědi!