Vašek Matějovský alias Miki z Ulice prozradil, kolik žen prošlo jeho postelí. Číslo je to neuvěřitelné
Zdroj: Se svolením Fajn rádio

Vašek Matějovský alias Miki z Ulice prozradil, kolik žen prošlo jeho postelí. Číslo je to neuvěřitelné

Vytvořeno dne 10.06.2022

 

Fajn rádio spustilo novou rozhovorovou online rubriku určenou primárně pro TikTok a mezi prvními hosty byl i populární moderátor ranní show na Fajn rádiu Vašek Matějovský, který bude nyní nově moderovat i Love Island na TV Nova.

Vašek Matějovský alias Miki z Ulice během několika minut dokázal urazit v pořadu Smoothie z pekla své bývalé partnerky, kde ohodnotil jejich schopnosti v posteli. Dokonce i prozradil, že jeho postelí prošlo 40 až 50 žen. Během 15 minut pak dokázal urazit i konkurenční Evropu 2 a dokonce naštvat i své kolegy z rádia.

Fajn rádio spustilo novou rozhovorovou online rubriku určenou primárně pro TikTok a Youtube, ve které moderátorka Aneta Kratochvílová zpovídá známé osobnosti. Pokud nechtějí na její otázku odpovědět, musí si přidat nějakou surovinu do smoothie. Suroviny ale vůbec nemusí být kompatibilní (např. sledi, mléko, kečup, fazole, zmrzlina apod.)

Hezounek, který již dříve provokoval nahými fotkami ze studia Fajn rádia a kterého řada lidí považuje za nástupce Leoše Mareše pro mladou generaci, se při představě konzumace hrůzného pití v úvodu pořadu zavázal, že raději odpoví popravdě na vše, a to se také povedlo. Na otázku, seřaď sex se svými ex od nejlepšího po nejhorší neváhal Vašek ani minutu a vysypal ze sebe pořadí svých bývalých partnerek. Neváhal ani s otázkou, kdy byl vyzván, aby přečetl 5 posledních zpráv od své bývalé partnerky.

Jediné zaváhání projevil Vašek až u otázky na počet sexuálních partnerek. Nejprve odpověděl, že je nepočítá a nechce, aby to vyznělo, že jich bylo milion. Na doplňující dotaz moderátorky Fajn rádia Anety Kratochvílové, která požádala o rozmezí, doplnil, že se pohybuje nejspíš mezi 40 až 50 ženami. V rozhovoru stihl ještě urazit i konkurenční Evropu 2, když měl odpovědět, zda by přijal nabídku moderovat zde ranní show a proč ano nebo ne a rovněž stihl ohodnotit práci svého stávajícího šéfa z Fajn rádia Ondry Cikána. Na závěr pak sám zhodnotil, co se mu při rozhovoru povedlo: „Moje bývalé přítelkyně mě nesnáší, kolegové ve Fajn rádiu taky a myslím, že teď už vlastně nemám kam jít, už není pro mě teď budoucnost,“ uzavřel Vašek s humorem jemu vlastním.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 10.06.2022 12:53
Tenhle debílek že má být nástupcem Leoše Mareše tak to asi těžko
Default User Image
Anonym, 10.06.2022 12:53
Tenhle debílek že má být nástupcem Leoše Mareše tak to asi těžko
Default User Image
Frajer, 10.06.2022 12:59
Jediný co závidím tomuhle frajerovi je že se líbal se Šárkou Vaculíkovou z ulice to sem mu fakt hodně záviděl zmetkovi jednomu Adrianu bych sukal až bych brečel úplně sem se do ní zamiloval Šárka Vaculíková je krásná holka je fakt hodně sexy chci ji prcat