Panenka vyměnil Jandu za krásnější parťačku. Proč rocker nečekaně ukončil úspěšné tažení tenisovým turnajem?
Zdroj: herminapress

Panenka vyměnil Jandu za krásnější parťačku. Proč rocker nečekaně ukončil úspěšné tažení tenisovým turnajem?

Vytvořeno dne 15.06.2020

 

Makal s parťákem Antonínem Panenkou, co mu síly stačily, ale vyšší moc zasáhla. Petr Janda musel ještě před bojem o páté místo na populárním tenisovém turnaji VIP osobnosti ve Sportcentru na zámku Berchtold, svého deblového spoluhráče opustit.

„Je to škoda. Trénoval jsem intenzivně, až se mnohdy ze mě kouřilo, protože tenhle turnaj patří k mým oblíbeným, ale s Tondou Panenkou jsme stihli jen zápasy ve skupině. Pak jsem musel honem odjet na náš penzion, protože průtrž mračen tam napáchala škody a bylo třeba zasáhnout. Tak příště, doufám, se nic podobného nestane a budu tady na těch kurtech bojovat až do úplného konce,“ svěřil se telefonicky už z místa nepříjemné přírodní pohromy Petr Janda.

Antonín Panenka, známý fotbalový bojovník, se se situací nesmířil. 

Namísto rockera k sobě angažoval pohlednou tenistku Kristýnu Gumroian, čímž docela výrazně snížil věkový průměr týmu, zvýšil běhavost a v boji o páté místo s novou partnerkou slavil úspěch. VIP osobnosti tenis cup vyhrála dvojice Jan Růžička, syn majitele zámku Berchtold a Martin Svátek, dvorní dodavatel vín pro turnaj.

Ovšem tentokrát nešlo jen o tenis. Bojů na kurtu se zúčastnila i dvojice Pavel Větrovec, František Raba, tedy dvojka muzikantů, která doprovázela na koncertech Karla Gotta.

„Víte, my Karla máme stále v srdcích. Byl to skvělý člověk, vynikající zpěvák, prostě přítel, který nikdy nezklamal a přinášel nám i divákům a posluchačům dobrou náladu. Moc nám chybí a určitě nejsme sami. Přišli jsme si sem nejen zahrát, ale i zavzpomínat a díky všem, kteří se tu sešli, jsme prožili velice příjemný den,“ svěřil se Raba, který s Pavlem Větrovcem obsadil celkově osmé místo, když v závěrečném utkání podlehli dvojici mlaďochů ve složení Vojta Pirk, který je vnukem uznávaného kardiochirurga profesora Jana Pirka, Jakub Hájek, jenž je zase synem spolupořadatelky turnaje Aleny Hájkové.