Premiéry filmů pánové zazdili, dámy to vychytaly: Sexy Bernášková v mini, Čermák s Rodenem se na etiketu vykašlali
Zdroj: herminapress

Premiéry filmů pánové zazdili, dámy to vychytaly: Sexy Bernášková v mini, Čermák s Rodenem se na etiketu vykašlali

Vytvořeno dne 24.11.2022

Filmoví nadšenci se tento týden dočkali hned dvou premiér. Poprvé se v kině promítal Vánoční příběh s Karlem Rodenem, Hynkem Čermákem, Jaroslavem Pleslem či Sarou Sandevou v hlavních rolích. Dočkali se i diváci poválečného příběhu Král Šumavy z pera Davida Ondříčka. Tam se pro změnu blýskla mladičká Gabriela Heclová a syn slavného tanečníka Richarda Hese, Oskar Hes.

Právě hrdinové Krále Šumavy Heclová s Hesem se hodili do gala a byli za elegány. Zatímco Gabriela Heclová se celá od krku až po paty zahalila do zlatých šatů a na premiéře jen zářila, Oskar Hes zvolil smaragdově zelené sametové sako se stejně barevným motýlkem a svůj model vychytal na jedničku.

To už se nedalo říct o ostatních pánech, kteří uvedli premiéru filmu Vánoční příběh. Ani Karel Roden, Hynek Čermák či Jaroslav Plesl se neobtěžovali vzít si alespoň sako, jak by se na takový galavečer slušelo.

Karel Roden se oblékl do džínsů, k tomu si vzal džínovou košili a přes to hnědou bundu. Do města dobrý, ale na premiéru filmu, kde hraje hlavní postavu, se mohl víc vyparádit. Stejně tak Hynek Čermák. Ten si na obleky nepotrpí. I tentokrát vypadal spíš, jako když se s kamarády chystá na odpolední tramp. Volné džíny, zkrácené pouhým ohnutím nohavic, tvídovou bundu a kšiltovku mohl vyměnit za něco elegantnějšího.

V podobném stylu jako Roden přišel oblečený i Václav Neužil. Béžové kalhoty, černá džínová košile a mikina s kapucí zkrátka na premiéru filmu nepatří. A přitom všichni víme, jak mu obleky sluší.

Ještěže to zachránila krásná Jana Bernášková. Ta zvolila sice minišaty, zato velmi sexy. V třpytivých fialových koktejlkách střižených pod zadek s dlouhými rukávy byla nepřehlédnutelná. Kdo by si také nevšiml jejích štíhlých dlouhých nohou.

Svůdná byla i herečka Sandra Sandeva. Ta vsadila na dlouhé černé šaty se stojáčkem na krku, s vlečkou a rafinovaným výstřihem na zádech. Ten sahal až po její bedra. Pánové pak na ní mohli oči nechat, hlavně pak její přítel Jakub Prachař.