Těhotná Patricie Pagáčová se dojemně rozloučila se Sestřičkami
Zdroj: TV Prima

Těhotná Patricie Pagáčová se dojemně rozloučila se Sestřičkami

Vytvořeno dne 11.02.2021

Něco končí, aby něco jiného mohlo začít. I to je případ herečky Patricie Pagáčové. Její role v seriálu Sestřičky se uzavírá, aby mohla vzniknout nová, ta životní. Ačkoli v seriálu Sestřičky těhotenství finguje, pod kostýmy měsíce skrývala vlastní rostoucí bříško. Tomu už je konec, herečka oznámila těhotenství z dovolené na Maledivách a její seriálové kostýmy poputují do skladu.

Téma těhotenství poslední měsíce řešila Patricie Pagáčová nejen doma, ale také v práci. Předepsal jí ho i scénář seriálu Sestřičky. Její postava Laura si těhotenství vymyslela, aby si jím pojistila svoji lásku, Matyho (David Gránský). Zatím jí její lži sice procházely, zamotává se do nich ale čím dál víc a všem je jasné, že i tahle lež má krátké nohy. Čeká se už jenom na to, kdy to praskne a hlavně jak. „Je jasné, že tohle musí prasknout. Nechci moc prozrazovat, ale bude to docela drsný,“ naznačuje herečka, která rozuzlení své dějové linky stihla natočit těsně předtím, než s manželem Tiborem Pagáčem odletěla na Maledivy, na poslední dovolenou ve dvou.

Štáb i kolegové se s herečkou rozloučili huronským potleskem, kyticí a taškou plnou dárků pro jejího potomka. Pochopitelně v neutrálních barvách, Patricie si totiž pohlaví miminka nechává pro sebe. „Loučení jsou vždycky těžká. Nezažila jsem jich moc, ale jo, je to trochu zvláštní pocit. Nevnímám to nijak definitivně, u nás herců je dobré, že se potkáváme i v dalších projektech,“ popsala v pořadu Showtime svůj pocit z posledního natáčení Patricie Pagáčová, která v seriálové nemocnici Rubava prožila rok a půl. „Původní domluva byla rok, a už jsem tady rok a půl. Jsem moc ráda, že jsem tu byla. Nabídka do Sestřiček přišla ve chvíli, kdy jsem po třinácti letech skončila v konkurenčním seriálu, takže mě potěšilo, že jsem mohla navázat v dalším projektu,“ dodala herečka.

Patricii přejeme především mnoho zdraví, a aby role maminky, která ji nyní čeká, byla tou nejkrásnější v životě!