Premiéra muzikálu The Bodyguard plná hvězd: Oslnivá Burešová s Forejtem, zlatá Vaňková, kocour Slováček a Genzer v džínách
Zdroj: herminapress

Premiéra muzikálu The Bodyguard plná hvězd: Oslnivá Burešová s Forejtem, zlatá Vaňková, kocour Slováček a Genzer v džínách

Vytvořeno dne 24.03.2023

Dlouho očekávaná premiéra muzikálu The Bodyguard, složená z hitů zpěvačky Whitney Houston, byla doslova přehlídkou krásných žen a elegantních mužů. V hlavní roli se v úvodu představila Eva Burešová, která na červeném koberci zářila jako skutečná hvězda.

Také její kolegyně Tereza Mašková, se kterou se alternuje, se na premiéře blýskla. Obě představitelky Rachel Marronové doprovázeli partneři, Evu šéfkuchař Přemek Forejt a Terezu její snoubenec Oliver.

V roli Racheliny sestry Nicki Marronové se divákům na premiéře představila Dasha, do hlediště se pak na svou "konkurentku" přišla podívat i Natália Hatalová, která se s Dashou alternuje. Pochopitelně nechyběl ani představitel bodyguarda Franka Farmera Hynek Čermák.

Kromě ostatních účinkujících jako Oskar Hes, Filip Kaňkovský, Pavel Nečas nebo Richard Genzer, který zcela nerespektoval slávu večera a přišel v džínách a zeleném bomberu, se přišly romantickými písněmi a výkony svých kolegů pokochat i další hvězdy muzikálů.

Muzikál The Bodyguard si nenechala ujít třeba Natálie Grossová, stříbrná vítězka první české Superstar Šárka Vaňková, která zářila ve zlatých flitrovaných šatech. Svou starší dceru Elišku vzala na premiéru Michaela Nosková.

Herečka Lucie Benešová přivedla dcery a maminku, přišla se podívat také herečka Jana Paulová, mlsný kocour Felix Slováček, Leona Machálková nebo krásky v černých róbách Eliška Grabcová a návrhářka Martina Loudová Pipková. Nechyběla ani autorka muzikálových kostýmů Michaela Horáčková Hořejší s manželem Michalem Horáčkem a jejich dcerou. Dceru si jako doprovod vybral i samotný režisér muzikálu Antonín Procházka.