Podívejte se do historie StarDance. Některé účastníky vídáte v soutěži i dnes
Zdroj: herminapress

Podívejte se do historie StarDance. Některé účastníky vídáte v soutěži i dnes

Vytvořeno dne 22.12.2021

Před pár dny skončilo 11. kolo taneční soutěže StarDance. Zvítězili herec Jan Cina a Adriana Mašková. Podívejte se ale, jak probíhalo úplně první řada „StarDance …když hvězdy tančí“ v roce 2006, která odstartovala 4. listopadu 2006 v České televizi.

Vystoupilo v ní pouze osm celebrit (oproti dnešním deseti) společně s osmi profesionálními tanečníky. Soutěž moderovali Marek Eben a Tereza Kostková.

Finále se odvysílalo 23. prosince 2006. Vítězem se stal herec a zpěvák Roman Vojtek s tanečnicí Kristýnou Coufalovou, kteří ve finále porazili Václavu Vydru a Petru Kostovčíkovou. Atlet Tomáš Dvořák a Kamila Tománková vypadli v šestém kole. Kolo před nimi odstoupili ze soutěže kvůli zranění tanečníka Mahulena Bočanová a Jaroslav Kuneš.

Moderátorka Jolana Voldánová a Jan Tománek opustili soutěž ve čtvrtém kole a herečka Jana Švandová a Zdeněk Fenčák odešli v průběhu televizního vysílání třetího kola. Herečka požádala diváky, aby páru už nezasílali hlasy, cítila se unavená. Jan Čenský a Tereza Bufková vypadli ve druhém kole a zpěvačka Helena Zeťová a Eduard Zubák opustili soutěž jako první.